ВІДДІЛ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ РДА
Освітянська карта
Меню сайту

Block title
Block content

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.07.2017, 19:49

Освітянська карта
Вінницького району


Мережа навчальних закладів освіти Вінницького району  складає:

  • 22 дошкільних закладів, в тому числі 1 навчально-виховний комплекс,
  • 35 загальноосвітніх школи  
  •  дитячий будинок «Родинний дім»
  • 2  позашкільні навчальні установи, з них:
    • 1 будинок школярів та юнацтва
    • 1 дитяча юнацько-спортивна школа.





Як користуватись картою:
  • При наведенні вказвника миші на  значок населеного пункту Ви отримаєте коротку довідку про заклади освіти, що розміщені на території цього населеного пункту.
  • Щиглик лівою клавішею миші по значку населеного пункту премістить Вас на сторінку з більш детальним описом цих закладів.
  • На сторінках освітніх закладів Ви знайдете посилання на сторінки населених пунктів, на території яких розміщено навчальний заклад.
Крім того Ви можете зробити перехід на цікавлячу Вас сторінку з таблиці посилань, яку розміщено нижче:
Таблиця переходів за назвами населених пунктів
Агрономічне
Десна

Малі Крушлинці
Переорки
Степанівка
Бохоники
Зарванці

Майдан
Прибузьке
Стрижавка
Великі Крушлинці
Іванівка

Медвеже Вушко
Писарівка
Хижинці
Вінницькі Хутори
Ільківка

Медвідка
Побережне
Широка Гребля
Вороновиця
Ксаверівка

Михайлівка
Пултівці
Щітки
Горбанівка
Комарів

Мізяківські Хутори
Сокиринці
Якушинці
Гуменне
Лаврівка

Некрасово
Сосонка

Гавришівка
Лука-Мелешківська

Оленівка
Стадниця


Таблиця переходів за назвами ЗОШ (I-III ступенів)
Агрономічненська середня
загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів

Малокрушлинецька середня
загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів
Пултівецька середня
загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів

Бохоницька середня
загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів
Медвеже-Вушківська
середня загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів
Сосонська середня
загальноосвітня школа
І-І
ІІ ступенів
Вінницько-Хутірська
загальноосвітня школа
І- III ступенів

Михайлівська середня
загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів

Степанівська
загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів

Вороновицька середня
загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №1
Мізяківсько-Хутірська
середня загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів
НВЗ: „Загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів - ліцей
смт Стрижавка"

Вороновицька середня
загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №2
Некрасовська загальноосвітня
школа I-III ступенів

Хижинецька середня
загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів

Гавришівська середня
загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів
Оленівський
навчально-виховний комплекс :
ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ
Якушинецька середня
загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів-гімназія
Лука-Мелешківська
загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів
Писарівська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів


Таблиця переходів за за назвами ЗОШ (I-II ступенів)
Великокрушлинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Стрижавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенівПрибузька середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Зарванецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Лаврівська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенівСокиринецька середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Іванівська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Медвідська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенівСтадницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Ільківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Переорська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенівЩітецька середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Комарівська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенівПобережненська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Широкогребельська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Таблиця переходів за за назвами ЗОШ (I ступеня)
Лисогірська загальноосвітня школа ІступеняКсаверівська загальноосвітня школа І ступеня

Таблиця переходів за назвами дошкільних навчальних закладів
ДНЗ „Сонечко” с. АгрономічнеНВК «Золотий колосок»  смт ДеснаДНЗ „Яблунька” с. Малі КрушлинціДНЗ „Казка” смт Стрижавка
ДНЗ „Дзвіночок"  с. БохоникиДНЗ „Сонечко” с. КомарівДНЗ „Лісова казка” с. ПисарівкаДНЗ „Барвінок” с. Якушинці
ДНЗ „Ромашка” смт ВороновицяДНЗ "Росинка" с.КсаверівкаДНЗ „Світанок” с. ПобережнеДНЗ "Золотий ключик", с.Хижинці
ДНЗ „Веселка” смт ВороновицяДНЗ „Веселка” с.Лука-МелешківськаДНЗ „Сонечко” с. ПултівціДНЗ "Лелеченька",с.Широка Гребля
ДНЗ „Пролісок” с. ГуменнеДНЗ "Малятко", с.МайданДНЗ „Журавлик” с. Стадниця
ДНЗ „Перлинка” с. ГорбанівкаДНЗ „Мальва” с. МихайлівкаДНЗ „Орлятко” с. Степанівка

Таблиця переходів за за назвами позашкільних навчальних закладів
Дитячо-юнацька спортивна школа смт Стрижавка
Вінницький районний Будинок дітей та юнацтва смт Вороновиця


ЦНІЗЗОВР; 2017