ВІДДІЛ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ РДА
Олімпіади
Меню сайту

Block title
Block content

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 13.12.2018, 01:32

Олімпіади

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад у 2018-2019 навчальному році

п/п

Предмет

Завдання

Протоколи (попередні)

Протокол (остаточні)

Накази

1.

Інформаційні технології

 

 

 

 

 

2.

Історія

 

 

 

 

 

3.

Російська мова та література

 

 

 

 

 

4.

Математика

 

 

 

 

 

5.

Українська мова та література

 

Завантажити(Архів)>>>

 

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

 

6.

Біологія

 

Завантажити(Архів)>>>

 

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

7.

Фізика

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

 

8.

Екологія

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOC)>>>

9.

Німецька мови

 

 

 

 

10.

Астрономія

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

 

11.

Економіка

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

 

12.

Правознавство

 

 

 

 

13.

Трудове навчання

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(Архів)>>>

14.

Географія

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(Архів)>>>

 

15.

Інформатика

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

 

16.

Хімія

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(EXEL)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

17.

Англійська мова

 

 

 

 

Графік та місце проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році

з/п

Назва

олімпіади

Класи

Дата

проведення

Місце

проведення

Дата

перевірки робіт

1

Біологія

8-11

10.11.2018р.

Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.

12.11.2018р.

2

Фізика

7-11

11.11.2018р.

Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.

13.11.2018р.

3

Екологія

10-11

16.11.2018р.

Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст.

19.11.2018р.

4

Хімія

7-11

17.11.2018р.

Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.

20.11.2018р.

5

Астрономія

10-11

18.11.2018р.

Зарванецька ЗОШ І-ІІ ст.

21.11.2018р.

6

Економіка

9-11

23.11.2018р.

Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.

26.11.2018р.

7

Трудове  навчання

8-11

24.11.2018р.

Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.

             27.11.2018р.

8

Українська мова та  література

7-11

25.11.2018р.

НВЗ «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей

смт Стрижавка»

28.11.2018р.

9

Географія

8-11

01.12.2018р.

КЗ «Хижинецький  ліцей»

03.12.2018р.

10

Інформатика

8-11

02.12.2018р.

НВЗ «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей

смт Стрижавка»

04.12.2018р.

11

Німецька та французька  мови

8-11

07.12.2018р.

Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст.

10.12.2018р.

12

Англійська  мова

8-11

08.12.2018р.

Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст.

11.12.2018р.

13

Інформаційні  технології

8-11

09.12.2018р.

Якушинецька  

СЗШ  І-ІІІ ст.- гімназія

12.12.2018р.

14

Історія

8-11

15.12.2018р.

Вінницько-Хутірський НВК:

ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ

17.12.2018р.

15

Математика

6-11

16.12.2018р.

Сосонська СЗШ І-ІІІ ст.

18.12.2018р.

16

Російська мова

9-11

21.12.2018р.

Вінницько-Хутірський НВК:

ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ

22.12.2018р.

18.

Правознавство

9-11

22.12.2018р.

Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.

26.12.2018р.

Архів результатів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017 - 2018 н.р.

* Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році. Завантажити(DOC)>>> 

 


ЦНІЗЗОВР; 2018