ВІДДІЛ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ РДА
Гостьова книга
Меню сайту

Block title
Block content

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість 28.03.2024, 15:33

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 »
Показано 61-75 з 103 повідомлень
43. Батьки   (13.02.2016 23:08) E-mail
0   Спам
Доброго дня! Звертаються до Вас батьки Бохоницької СЗШ I-III ступенів. Немає сил і терпіння спостерігати за роботою адміністрації школи…а точніше її відсутністю. Замість того,щоб наводити лад в школі, директор Пащенко Г.М. вирішує свої особисті питання.Під час канікул директор школи дозволяє вчителям по графіку відвідувати роботу.Застати когось з учителів чи адміністрації важко…школа порожня або взагалі зачинена.Але ж заробітню платню отримують всі вчителі і за всі робочі дні,навіть,якщо це канікули? Канікули для дітей,а не для вчителів. Директор примушує класних керівників збирати кошти з батьків на ремонт школи, кабінетів.
Дуже просимо бути небайдужими до наших проблем і відреагувати відповідним чином. ДЯКУЄМО,що звернули увагу на наш лист. З повагою батьки.
Відповідь: Відповідь по даному питанню була надана. (див. п.42)

42. Марина   (09.02.2016 16:28) E-mail
0   Спам
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як можна вплинути на директора школи, крім особистого звернення, щодо питання другої іноземної мови з 5-го класу. У нас в Агрономічненській школі це - російська. Діти старших класів її просто ігнорують. Позиція більшості батьків директору відома - це вивчення іншої (не російської), а дійсно іноземної. Адже для більшості жителів російська мова не є іноземною аж ніяк. Директор уже який рік підряд відповідає "невнятними" відмовками, що немає відповідного спеціаліста, тобто вчителя іншої мови. Моя дитина з першого класу вивчає англійську мову, цього річ по новій програмі, але за старими підручниками. Мене бентежить і обурює той факт, що директор нашої школи, за сумісництвом вчитель української мови та літератури, ніякого руху в бік вирішення даного питання не робить. Дуже не хочеться підіймати шум (знову), але бачимо що інакше у еас нічого не робиться. Сподівають на допомогу.
Відповідь: - Шановна Марино!
На Ваше звернення щодо викладання другої іноземної мови в Агрономічненській школі повідомляємо наступне: російська мова не є другою іноземною мовою у загальноосвітніх навчальних закладах району.
Згідно Типових навчальних планів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 03.04.2012р. №409, якими повинні керуватись і керуються керівники загальноосвітніх навчальних закладів району, російська мова – це мова національних меншин (додаток 2 до наказу МОН №409)
Якщо Вам було пояснено, що російська мова – це друга іноземна мова, яка вивчається у закладі, то це хибна інформація.
Вибір другої іноземної мови у навчальних закладах району повинно здійснюватись відповідно опитування учнів і батьків та затверджуватись на засіданні педагогічної ради школи наприкінці навчального року з обов’язковою наявністю кваліфікованого педагогічного працівника з даного предмету.

41. Батьки   (30.01.2016 01:35) E-mail
0   Спам
Доброго дня! Звертаються до Вас батьки Бохоницької СЗШ I-III ступенів. Немає сил спостерігати за роботою адміністрації школи…а точніше її відсутністю. Під час канікул директор школи, Пащенко Г.М. дозволяє вчителям по графіку відвідувати роботу.Застати когось з учителів чи адміністрації важко…школа порожня або взагалі зачинена.Але ж заробітню платню отримують всі вчителі і за всі робочі дні,навіть,якщо це канікули? Канікули для дітей,а не для вчителів. Директор примушує класних керівників збирати кошти з батьків на ремонт школи, кабінетів. Якщо якийсь клас здає незначну суму , директор має нахабність висловлюватись наступним чином: «…такому класному керівнику батьки не довіряють». А якщо в батьків дійсно немає можливості здавати «благодійні» внески?...але це нікого не цікавить,особливо адміністрацію школи…ти повинен і все!!!
Дуже просимо бути небайдужими до наших проблем і відреагувати відповідним чином.
Відповідь: Шановні батьки Бохоницької СЗШ І-ІІІ ступенів! Через анонімність звернення відділ освіти не може його розглянути належним чином. Якщо у Вас є претензії до роботи адміністрації школи та педагогічного колективу, радимо Вам звернутися із офіційним запитом насамперед до адміністрації навчального закладу, а в разі не вирішення піднятого питання – до відділу освіти Вінницької райдержадміністрації.
Щодо збору коштів на будь-які потреби школи, відділ освіти повідомляє наступне. Якщо батьки виявляють бажання покращити умови навчання власних дітей, це має бути їх особистим рішенням. Про використання благодійних внесків на потреби школи, зокрема батьківських, повинен звітувати голова батьківського комітету школи, або голова піклувальної ради, тобто та особа, яка несе повну відповідальність за збір та розподіл внесків батьківської допомоги.

40. батьки   (29.01.2016 14:06) E-mail
0   Спам
Доброго дня! Обурюють листи щодо "негараздів" в Оленівській школі. Хочемо зазначити, що не поділяємо думки попередніх дописувачів. Складається враження, що хтось одноосібно паплюжить і школу, і директора, оскільки у батьківському колі такого незадоволення не було висловлено. Навпаки, більшість батьків вдячна директору за створення гарних умов для навчання і дозвілля наших дітей! Знаємо, що це зроблено за спонсорські кошти, а той мізер, що потрібно було зібрати (за ініціативою членів батьківського комітету) є посильним і зовсім незначним у порівнянні з допомогою спонсорів. А як проводити відпустку - це особиста справа кожного. Врешті, кожен має право на відпочинок чи лікування. Дякуємо! І просимо врахувати нашу позицію!!!
Відповідь: Шановні батьки Оленівського НВК! Відділ освіти вдячний Вам за небайдужість до того, чим живе Ваш навчальний заклад. Приємно чути позитивні відгуки про роботу керівництва навчального закладу. На жаль, під час навчально-виховного процесу виникають різні ситуації, можливо, й не завжди приємні. Однак, необхідно спільними зусиллями їх долати. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме. Дякуємо Вам за активну позицію щодо діяльності навчального закладу!

39. Світлана   (24.12.2015 11:03) E-mail
0   Спам
Доброго дня! Проінформуйте, будь ласка, чи можна вимагати переатестацію вчителя? І які на то мають бути причини? Дякую
Відповідь: Шановна пані Світлано! Такого поняття як «переатестація» у Положенні про атестацію педагогічних працівників немає. Натомість, відповідно до п. 1.9. Типового положення про атестацію педагогічних працівників, за поданням керівника навчального закладу, педагогічної ради чи відповідного органу управління освітою може порушуватись питання про проведення позачергової атестації педагогічного працівника у разі зниження ним рівня професійної діяльності.

38. Ірина   (21.12.2015 15:27)
0   Спам
Доброго дня. Не вперше дитина приходить додому зі сльозами, вчителька Стрижавської школи просто таки щодня гнобить дітей, забула лінійку дитина вона на на неї так кричала, що дитина насилу дома заспокоїлась, живіт болить сиди, хай болить, терпи.Вчителька дозволяє собі кинути речі учня на підлогу, розламати олівець на дві дві частини. Після уроків не відпускати дитину до спортивної секції, не дивлячись на те, що дитина серйозна займається, є грамоти, медалі, і на даний момент витрачаються не маленькі кошти батьків. Це така має бути перша вчителька ?
Відповідь: Шановна пані Ірино! Відділ освіти стурбований ситуацією, про яку Ви повідомляєте у своєму зверненні. Однак, через анонімність звернення, відділ освіти не може його розглянути належним чином, так як Ви не вказали у якій саме із Стрижавських шкіл склалася така ситуація, який вчитель дозволяє собі таку неприпустиму поведінку. Радимо Вам звернутися із офіційним запитом насамперед до адміністрації навчального закладу, а в разі не вирішення піднятого питання – до відділу освіти Вінницької райдержадміністрації.

37. Батьки   (13.12.2015 18:47)
0   Спам
Добрий день. Звертаємось до вас ми - батьки учнів Оленівської школи. Знову пишемо вам і просимо нарешті відреагувати на наш лист, бо інакше будемо звертатись вище.
Ми не проти допомогти школі і літом вже здали на потреби по 100 гривень, бо знаємо, що дітям краще вчитись у свому селі, але з нас знову вимагають по 100 гривень. Хай краще вчать дітей, хоч проти вчителів нічого не маємо. За час,коли директор відпочиває за кордоном, інші вчителі хоть уроки за неї проводять.
Але хочемо, щоб ви розібрались і дали знати куди ділись ті гроші , що ми вже здали, бо на обробку вікон гроші давали спонсори. Чи не пішли вони на екскурсію нашого директора за кордон.
Відповідь: Шановні батьки! На ваше звернення щодо збору коштів на потреби навчального закладу повідомляємо наступне:
- «вимагати» кошти у вас немає права ніхто, тим більше хтось із педагогічного колективу – це по-перше;
- по-друге, про використання благодійних внесків, зокрема батьківських, на потреби школи повинен звітувати голова батьківського комітету школи або ж голова піклувальної ради, тобто та особа, яка несе повну відповідальність за збір та розподіл внесків батьківської допомоги;
- і, по-третє, щодо місця перебування керівника вашого навчального закладу під час відпустки. Дане питання не підлягає розгляду відділом освіти району чи іншими установами (особами), оскільки це особиста справа кожної людини.

36. Людмила   (24.11.2015 23:06) E-mail
0   Спам
ДОБРОГО ДНЯ !В НАШОМУ СИЛІ В ОБОДІВЦІ ДІТИ НЕМАЮТЬ ЧИМ ДОБИРАТИСЬ ДО ШКОЛИ ХОТІЛОСЬ БИ ЗНАТИ КОЛИ ВИДІЛЯТЬ ГРОШІ НА БИНЗИН.
Відповідь: Шановна пані Людмило! Ви звернулися на офіційний сайт відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації. На території Вінницького району с. Ободівка немає, тому радимо Вам звернутися з даним питанням до відділу освіти того району, в якому Ви проживаєте.

35. Тимофій Іванович   (13.11.2015 10:36) E-mail
0   Спам
Хочеться підняти питання поборів у школах Вінницького району. У наш важкий час, коли в країні йде війна, ціни на все ростуть кожен день, а зарплати зменшуються, я думаю потрібно взагалі відмінити збирання гроші з батьків на потреби школи чи класу. Педагоги повинні зрозуміти, що зараз потрібно собі більше відмовляти. В деяки школах збирають кошти навіть на канцтовари, а про ремонти і ще багато чого я вже й не кажу. Збирають вчительці на імініни, на 8-ме березня, на день вчителя, на перший і останній дзвоник... В багатьох випадках ініціаторами на збір коштів виступають багаті батьки, а бідні змушенні теж тянутись. Деякі вчителі заявляють до батьків, що це в нас ще мало збирають, а от Ви відправте дитину у Вінницьку школу..... , то от там побачте, які суми збирають, в рік від 500 до 1000 грн, а Ви не хочете здати якусь там сотню. Я думаю потрібно на відділу освіти заборонити збирання коштів у школах.
Відповідь: Шановний Тимофіє Івановичу! На Ваше запитання щодо збору коштів на будь - які потреби школи, відділ освіти повідомляє наступне: будь-які примусові збори коштів з батьків - є порушеннями закону зі сторони адміністрації шкіл. Такої практики не повинно бути у навчальних закладах. Якщо батьки виявляють бажання покращити умови навчання їхньої дитини або збір коштів здійснюється з іншої мети, то це має бути їх особистим рішенням.
Відділ освіти на нарадах керівників начальних закладів неодноразово піднімав питання заборони збору коштів педагогічним працівниками школи.

34. Мазур Ольга Олександрівна   (05.10.2015 14:25)
0   Спам
Доброго дня! Мій син навчається в 26 школі. Історію викладає вчитель історій - Танасійчук Ірина Анатоліївна. Вже декілька років поспіль яка звертається до дітей - ША, БОЛОТО. Це дуже не педагогічно та образливо, не професійно. Сподіваюсь, що будуть прийняти відповідні міри. Такому вчителю не можна працювати в школі, перевірте її на професійну придатність. Чому такий вчитель може навчити дітей.
Відповідь: Шановна Ольго Олександрівно! Ви звернулися на офіційний сайт відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації в підпорядкуванні якого знаходяться лише навчальні заклади населених пунктів Вінницького району. Навчальні заклади м. Вінниці підпорядковуються Департаменту освіти Вінницької міської ради, куди і радимо Вам звернутися з піднятим питанням.

33. Альона   (16.09.2015 18:12) E-mail
0   Спам
У нас в класі виникла конфліктна ситуація стосовно того чи всім батькам необхідно здавати кошти на ремонт та утримання школи та класу. З цього випливають наступні запитання:1.Наскільки це є ''добровільним внеско'' і чи може класний керівник рекомендувати усім здавати кошти? 2. Чи входить це у обов'язки класного керівника?3.Збір цих коштів і певних сум можна відстежити чи потрібно просто вірити на ''чесне слово'' директору школи?4.Які сім'ї мають право не здавати ці кошти в примусовому порядку?
Відповідь: Дякуємо за запитання, пані Альоно! Надаємо відповідь:
1. Педагогічні працівники не мають права безпосередньо збирати кошти. Це грубе порушення ст. 56 Закону України «Про освіту».
2. В обов’язки класного керівника не входить збір шкільних благодійних внесків.
3. Сума, яка надходить у навчальний заклад як благодійна допомога, повинна фіксуватись головою благодійного фонду або головою піклувальної ради школи. Саме ця особа повинна звітувати перед батьківським колективом, адміністрацією школи про використання будь-яких благодійних надходжень.
4. По-перше, в примусовому порядку збір коштів не повинен здійснюватись. По-друге, саме голова піклувальної ради або батьківського комітету школи визначають ті сім’ї, які звільнені від будь-яких шкільних благодійних внесків.

32. Мама   (08.09.2015 19:55) E-mail
0   Спам
Добрий день. Скажіть чи віділяються якісь кошти на садочки і школи? Моя дитина тільки що пішла у садочок в с.Оленівка. Обовязковий внесок 500гривень. Директор гроші забрала і зараз знов треба здати гроші на покривала, коврики, аптечку. А ті 500 грн вона забрала на потреби в школі. А де брати ті гроші?Куди вони йдуть? Питала їнших батьків то вони кажуть, що в школі один раз були збори і за гроші вона не відчитується, то вони більше їх не здають.Хочу знати чи виділяються якісь гроші на ремонти чи ні??? Дякую.
Відповідь: Шановна пані!
На Ваше звернення щодо обов’язкових внесків на потреби дошкільного відділення начально-виховного комплексу повідомляємо, що дане питання не входить до компетенції відділу освіти.
Питаннями подібного роду займаються члени батьківського колективу навчального закладу, контроль і відповідальність за них несе голова батьківського комітету.
Щороку (можливо і двічі на рік) про використані благодійні внески повинен звітувати не керівник начального закладу, а саме людина з батьківської громади, яка відповідає за дане питання. Директор, у свою чергу, обов’язково звітує за використані кошти, які надходять від спонсорських організацій, депутатів чи інших юридичних осіб, які виявили бажання у фінансовій спонсорській допомозі школі.

31. Батьки   (21.08.2015 01:12)
0  
Шановний відділ освіти ! Ми батьки Стрижавськоі школи-ліцей звертаємося до Вас по допомогу! Ми довго хотіла, щоб унашій школі почали харчувати дітей. І ось перед початком навчального року дізналися, що наша директор домовилася про співпрацю по харчуванню із сумнівним місцевим підприємцем( підприємством) з негативною репутацією. У їхньому закладі повна антисанітарія і немає кваліфікованих працівників. Наші діти могуть одного дня отруїтися . Директор людина ще нова , але б мала сама ретельно перевірити умови готування їжі , провести тендер, а ми батьки і вчителі вибрали б хто буде харчувати наших дітей.Можливо це домовленність з місцевим депутатом... Ми будемо скаржитись і в інші органи а Вас просимо ретельно перевірити і розібратися з свого боку так як переживаємо за наших дітей . Зарання дякуємо!
Відповідь: Повідомляємо Вас про те, що учні 1-4 класів НВЗ: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей смт. Стрижавка харчуються за рахунок державних коштів, а учні 5-11 класів харчуються за власні кошти. Протягом багатьох років у навчальних закладах Вінницького району здійснюється харчування учнів 5-11 класів за рахунок батьківських коштів на базі навчального закладу, тобто батьки сплачують кошти на харчування на спеціальний рахунок школи, а шкільна їдальня за отримані від батьків кошти закуповує продукти та здійснює харчування. Тому, для забезпечення харчуванням учнів 5-11 класів НВЗ: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей смт. Стрижавка пропонуємо Вам здійснювати харчування за рахунок батьківських коштів.
Факти викладені у Вашому звернення взяті до уваги та будуть перевірені.

30. Катерина   (20.08.2015 09:12)
0  
Доброго дня. Звертається до вас по допомогу мама учня Агрономічненської школи, і в своїй позиції я не єдина. Нас - батьків - турбує опалення. Нам відомо, що цього року нарешті виділено Відділом освіти Вінницької райдержадміністрації 1290000 грн. на будівництво котельні для твердопаливного котла та реконструкції чи ремонту опалювальної системи, також були виділені кошти в розмірі 300000 чи 400000 грн з бюджету сільської ради. Але роботи так і не розпочаті. Після погроз батьків директору школи поскаржитись у вищі інстанції та запросити телебачення, було розпочато забивання коликів (мабуть для огорожі будівництва), але і це до кінця не завершено. Чули чутки, що найняти хочуть далеко не професіонала, та ще й не серйозну у своїй роботі людину. прошу, від свого імені, від імені батьків та учнів, втрутитись у ситуацію, що склалась, лише для того, щоб наші діти уже цю зиму не мерзли одіті в куртки, шапки, рукавиці, а нормально вчились у теплих класах. Сподіваємось на вашу допомогу. Дякую.
Відповідь: Повідомляємо Вас про те, що відділом освіти Вінницької районної державної адміністрації укладено договір підряду на виконання робіт по «Будівництву котельної ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Агрономічне, Вінницького району, Вінницької області». Для початку роботи відділом освіти перераховано Підряднику аванс. На даний момент на об’єкті ведуться роботи. Відповідно до умов договору підряду роботи мають завершитись до опалювального сезону 2015-2016 рр.

29. Світлана   (24.07.2015 23:13)
0  
Скажіть, будь ласка,чи є граничний вік для роботи вчителя,особливо вчителя початкових класів?
Відповідь: З будь-яких кадрових питань звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна)


Ім`я *:
Email *:
WWW:
Код *:
ЦНІЗЗОВР; 2024