ВІДДІЛ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ РДА
Гостьова книга
Меню сайту

Block title
Block content

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість 03.10.2023, 07:33

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 3 4 ... 6 7 »
Показано 16-30 з 103 повідомлень
88. Любов   (27.03.2018 13:54) E-mail
0   Спам
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, чи є вільні вакансії вчителя української мови і літератури, англійської мови і зарубіжної літератури у школах Вінницького району, а саме у смт Стрижавка?
Відповідь: Шановна пані Любов! Відділ освіти повідомляє, що станом на 1 квітня 2018 року вакансії за посадою вчителя української мови і літератури, англійської мови і зарубіжної літератури у закладах освіти Вінницького району відсутні.
З будь-яких кадрових питань у закладах освіти Вінницького району звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна)

87. Марія   (11.03.2018 19:17) E-mail
0   Спам
Добрий день! Допоможіть вплинути на ситуацію з котельнею школи с. Агрономічне
Всю зиму там топлять незрозуміло чим, тому що з труби йде чорний смердючий дим, яким дихають дітки дитячого садочку, що розташований поруч. Також жителі прилеглих будинків не можуть ні відкрити вікна, ні розвішати білизну, тому що сморід страшенний. Можу надати фотодокази. Надіюсь на позитивне вирішення даного питання, щоб нам не прийшлося звертатися в екологічну інспекцію. Дякую
Відповідь: Шановна пані Маріє! Протягом опалювального періоду в котельні Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. палять дровами та брикетами належної якості (протокол випробувань №0065 від 11.01.2018 р. державного підприємства «Рівненський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»). Разом з тим, відділ освіти повідомляє, що станом на сьогоднішній день дане питання вивчається Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області.
Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

86. Віталій   (03.03.2018 15:04) E-mail
0   Спам
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи є вільні вакансії вчителя історії та правознавства у школах Вінницького району?
Відповідь: Шановний пане Віталію! Відділ освіти повідомляє, що станом на 12 березня 2018 року вакансії за посадою вчителя історії та правознавства у закладах освіти Вінницького району відсутні.

85. Ольга   (01.03.2018 12:14) E-mail
0   Спам
Доброго дня. Моя дитина навчається у школі вінницького району. Я б хотіла почитати про обов'язки класного керівника і батьків. У яких документах про це написано? Особливо мене цікавить питання, чи може класний керівник відмовити батькам у виписці оцінок із журналу ? Які обов'язки класного керівника щодо перевірки щоденників? Батькам нашого класу відмовляють у виписці оцінок. Пропонуючи прийти у понеділок (батьківський день) і переглянути оцінки своєї дитини. Виписувати їх теж не дозволяють. Ми розуміємо, що дитина повинна давати щоденник на оцінки, але не завжди вчитель встигає за коротку перерву записати всім бажаючим оцінки у щоденник. Крім того, діти старших класів не поспішають давати щоденник на погані оцінки. Дякую.
Відповідь: Шановна пані Ольго! Діяльність класного керівника регламентовано Положенням про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.09.2000 р. №434 та Статутом закладу освіти. Інформацію про обов’язки батьків можна знайти в Конституції України, Законі України «Про освіту» та в Статуті закладу освіти.
Щодо питань, піднятих Вами у зверненні, відділ освіти повідомляє наступне. Відповідно до Положення класний керівник зобов’язаний контролювати рівень навчальних досягнень учнівського колективу, систематично повідомляючи батьків про отримані учнями оцінки в усній чи письмовій формі. Форма, в якій оцінки доводяться до відома батьків, визначається в закладі освіти на рівні адміністрації.
Разом з тим, відділ освіти повідомляє, що особливості роботи класного керівника можуть бути обумовлені і в інших нормативних документах закладу освіти, наприклад: Правилах внутрішнього трудового розпорядку, посадовій інструкції класного керівника та ін. Тому для об’єктивного вирішення проблемних питань радимо Вам звернутися до керівника закладу освіти, в якому навчається Ваша дитина.
Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

84. Олександр   (13.02.2018 12:42) E-mail
0   Спам
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи є вільні вакансії вчителя історії та правознавства у школах м. Вінниці?
Відповідь: Шановний пане Олександре! Ви звернулися до відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації, в підпорядкуванні якого перебувають лише заклади освіти Вінницького району. Щодо вирішення питання, піднятого у Вашому зверненні, радимо Вам звернутися у Департамент освіти Вінницької міської ради.
З будь-яких кадрових питань у закладах освіти Вінницького району звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна)

83. Євгенія   (05.12.2017 22:34) E-mail
0   Спам
По-друге, знову ж ,директор школи повідомила, що тимчасово уроки будуть проходити в "стаціонарно" тобто лише учитель буде ходити по холодних коридорах. Але чомусь є самі незадоволені вчителі, такі як: Лемещенко Ольга Миколаївна та Прикмета Олена Олексіївна, які вважають що їм набагато важче переходити з класу в клас,ніж класу з 25 чоловік. Якщо їм так важко ,можливо треба піти на пенсію та дати дорогу молодим спеціалістам які будуть віддаватися своїй справі на всі 100 %???
Дуже прошу розібратися з цією ситуацію та надати мені розгорнуту відповідь з рішенням цих пробем! Буду з нетерпінням чекати відповіді та радикальних змін у цьому "анархічному" закладі!
З повагою, мама учня!
Відповідь: Шановна пані Євгеніє! Відділ освіти повідомляє, що оскільки Ваше звернення надіслано з електронної пошти, яку не можна ідентифікувати (з неї неможливо встановити авторство), згідно ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» таке звернення визнається анонімним і розгляду не підлягає. Якщо ж Вас дійсно хвилюють питання щодо організації освітнього процесу в Агрономічненській СЗШ І-ІІІ ст., радимо Вам офіційно звернутися до директора школи для вирішення проблемних питань. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

82. Євгенія   (05.12.2017 22:33) E-mail
0   Спам
Доброго вечору! Хочу повідомити про предвзяте відношення вчителів Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. Всім відома ситуація з опаленням у цій школі, яка склалася нещодавно. Діти довгий час знаходилися на вимушених канікулах. На вихідних , під час інспекції температурного режиму у школі, директор школи Ануфрієва Н.М. сказала, що тимчасово замість предметів фізкультури, музики, трудового навчання, будуть додаткові уроки математи, укр. мови і т.д. Сьогодні ранком моя дитина збиралася до школи і я сама сказала, щоб син не брав спортивну форму. Згодом, мій син зателефонував мені засмучений, що у них все-таки був урок фізкультури, і майже всі учні були без спортивної форми , але чомусь свій гнів вчитель Сергій Ізотович вирішив зігнати саме на моєму синові і принижував його на очах у всього класу! У мене питання до керівництва закладу: А чи має значення слово директора для вчителів? Чи це лише пусте місце?
Відповідь: Шановна пані Євгеніє! Відділ освіти повідомляє, що оскільки Ваше звернення надіслано з електронної пошти, яку не можна ідентифікувати (з неї неможливо встановити авторство), згідно ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» таке звернення визнається анонімним і розгляду не підлягає. Якщо ж Вас дійсно хвилюють питання щодо організації освітнього процесу в Агрономічненській СЗШ І-ІІІ ст., радимо Вам офіційно звернутися до директора школи для вирішення проблемних питань. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

81. Михайло   (21.10.2017 09:42) E-mail
0   Спам
Батьки школи с. Медвеже Вушко просять вплинути на вчительку початкових класів Надію Гафарівну, вона зараз веде перший клас. Чому вона постійно кричить на дітей. Цеж маленькі дітки, ну як так можна ?
Відповідь: Шановний пане Михайле! Відділ освіти повідомляє, що оскільки Ваше звернення надіслано з електронної пошти, яку не можна розпізнати (з неї неможливо встановити авторство), згідно ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» таке звернення визнається анонімним і розгляду не підлягає. Якщо ж батьків Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст. дійсно хвилюють питання щодо діяльності педагогічних працівників закладу, радимо Вам офіційно звернутися до директора школи для вирішення проблемних питань. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

80. Батьки учнів 6 класу   (14.09.2017 11:02) E-mail
0   Спам
Доброго дня! Нас, батьків учнів 6 класу Бохоницької СЗШ І-ІІІ ступенів, обурив анонімний лист, надісланий до Вінницького відділу освіти від 24.08.2017 р. Ми були шоковані неправдивою та перекрученою інформацією щодо вчителя – Пащенка Ю.О.
Оскільки йдеться про українську мову, а він викладає її лише в нашому класі, то ми хочемо зауважити, що Юрій Олександрович ретельно готується до уроків і проводить їх належним чином, доступно пояснюючи дітям навчальний матеріал.
Підкреслюємо, що надана інформація є недостовірною (так, як жоден із батьків не має відношення до анонімного листа), дані відомості не відповідають дійсності та ганьблять гідність і честь педагога.
Враховуючи вищезазначене, батьки учнів 6 класу наполягають на невідкладному спростуванні розміщеної на сайті інформації щодо нашого вчителя.
Відповідь: Шановні батьки учнів 6 класу Бохоницької СЗШ І-ІІІ ступенів! Відділ освіти отримав ваш відкритий лист-спростування щодо неправдивої та перекрученої інформації про професійність вчителя української мови та літератури Пащенка Ю.О. Нам дуже приємно читати позитивні відгуки про роботу молодих спеціалістів Вінницького району. Дякуємо вам за гарні слова на адресу вчителя Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. Пащенка Ю.О. та небайдужість до життєдіяльності навчального закладу. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

79. Іван   (11.09.2017 17:18) E-mail
0   Спам
У Шпиківській ЗШ 1-3 ступенів у 4 класі брату видали 3 підручника за новою програмою і 2 підручника за 2004 рік та повідомили що більше підручників йому не видадуть бо їх немає у бібліотеці школи, у мене запитання як мій брат зможе навчатися у школі ?
Відповідь: Шановний пане Іване! Ви звернулися до відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації, в підпорядкуванні якого перебувають лише навчальні заклади Вінницького району. Щодо вирішення питання, піднятого у Вашому зверненні, радимо Вам звернутися у відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації.

78. Марина   (07.09.2017 14:02) E-mail
0   Спам
Коли нарешті розпочнеться ремонт опалення в Агрономічненській школі? Чи батькам потрібно дороги перекривати, шини палити, щоб нарешті він розпочався?
Відповідь: Шановна пані Марина! Відділ освіти на Ваше звернення повідомляє наступне. Проект щодо проведення реконструкції системи опалення Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів пройшов комплексну експертизу. На даний час готується тендерна документація для проведення процедури закупівлі через систему «ProZorro». Дане питання знаходиться на контролі відділу освіти та вживаються всі необхідні заходи з метою прискорення реконструкції системи опалення Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів.

77. Оксана   (27.08.2017 17:29) E-mail
0   Спам
Доброго дня! Хочу дізнатись ,чи є вільні вакансії у школах? В 2003 році закінчила педагогічний університет за спеціальністю початкове навчання, маю більше 10 років стажу. Нажаль конкур пропустила.
Відповідь: З будь-яких кадрових питань звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна)

76. Батьки Бохоницької СЗШ I-III ст.   (24.08.2017 17:53) E-mail
0   Спам
Доброго дня. Ми,батьківський комітет,Бохоницької СЗШ,хочемо виказати своє незадоволення молодим вчителем Пащенко Юрієм,який невміло викладає свій предмет. Ми обурені його підготовкою до уроків...Не справляється він зі своїми професійними обов'язками. Нашим дітям здавати ЗНО з укр.мови!!!З с. Агрономічне його вигнали...чому наші діти повинні терпіти. Вони теж мають право на якісну освіту!!!Можливо,йому не місце в школі???
Відповідь: Шановні батьки Бохоницької СЗШ І-ІІІ ступенів! Відділ освіти на ваше звернення щодо незадоволення роботою вчителя української мови та літератури Пащенко Ю.О. повідомляє наступне.
Молодь, яка працює на підприємствах, установах та організаціях має специфічний трудовий статус, визначений Кодексом законів про працю України, Законами України «Про зайнятість населення» від 5.07.2012р. № 5067-VI, «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні» від 5.02.1993р. № 2998-XII та іншими нормативними актами.
Пащенко Ю.О. у 2015 р. закінчив Вінницький державний педагогічний університет за спеціальністю «українська мова та література» і з 2015 року працює за спеціальністю. Протягом 2-ох років роботи зауважень до Пащенко Ю.О., звернень від батьків, учнів не було. Юрій Олександрович є активним учасником «Школи молодого вчителя», де зарекомендував себе з позитивної сторони. Учні школи підтверджують свої навчальні досягнення під час написання контрольних робіт.
Разом з тим, відділ освіти повідомляє, що з Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. Пащенко Ю.О. звільнений у зв’язку із закінченням строку трудового договору, а не через його непрофесійність. У поясненнях вчителя та директора навчального закладу від 11.09.2017 р. сказано, що батьки не зверталися із зауваженнями чи скаргами щодо роботи Пащенка Ю.О. і не були присутні на уроках, хоча перешкод для цього не було.
Враховуючи вищевикладене, відділ освіти радить Вам знайти спільні шляхи вирішення питань, які Вас турбують, з учителем та адміністрацією навчального закладу. Якщо дане питання не вирішиться на рівні навчального закладу, радимо вам звернутися із офіційним зверненням до відділу освіти. Сподіваємося, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

75. Вікторія   (15.08.2017 14:05) E-mail
0   Спам
Доброго дня! Уже 17.08.2017 року так звана прийомка Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів, сьогодні 15.08.2017 р.. В мене питання до очільниці освіти. Що Ви будете приймати? Ремонт, реконструкція системи опалення, на яку ще на початку року були виділені кошти, не зроблена. Обіцяли за весну підготувати всі необхідні документи та провести всі необхідні процедури. В результаті весна закінчилася - підготовчих робіт не виконано. Закінчується літо - ремонтом і не пахне. Затягування з цим питанням лише "накаляє" атмосферу та доводить до точки кипіння батьків учнів цієї школи. Незабаром 1 вересня. Чи буде свято у школі залежить від Вас особисто. Чекаю конкретної відповіді і конкретної дати початку реконструкції опалювальної системи в школі с. Агрономічне.
Відповідь: Шановна пані Вікторіє! Відділ освіти на Ваше звернення повідомляє наступне. Проект щодо проведення реконструкції системи опалення Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів пройшов комплексну експертизу. На даний час готується тендерна документація для проведення процедури закупівлі через систему «ProZorro». Дане питання знаходиться на контролі відділу освіти та вживаються всі необхідні заходи з метою прискорення реконструкції системи опалення Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів.

74. Виталий   (21.06.2017 15:14) E-mail
0   Спам
Добрый день.
Зашел на сайт почитать предыдущий отзыв об садике в селе Агрономичное Винницкого района. Потому что из-за этого отзыва (Наталья пишет, что с детьми практически никогда не гуляют) на последнем родительском собрании заведующая Нагребецкая Галина Николаевна устроила истерику с угрозами, мол "кто это написал, вы что вообще о своих детях не думаете?"
А теперь хочу добавить от себя. Каждый год с родителей ясельной группы собирают по 600 гривен типа благотворительности, конечно же "добровольно-принудительно" и еще по 200-250 на ремонт. 40 детей в группе по 600 грн, это 24 тисячи. Заведующая уверяет, что будут опять шкафчики покупать. прошлый год их покупали-покупали, опять надо. при этом, что на восьмое марта в младшей группе прорвало трубу и с потолка стекала вода, дети утром пришли и переступали через ведра с водой.
Бога ради, разберитесь с этим садиком
Відповідь: Шановний пане Віталію! Відділ освіти на ваше звернення повідомляє наступне. У своєму поясненні завідувач ДНЗ «Сонечко» с. Агрономічне Нагребецька Г.М. повідомила, що у даному закладі дійсно існує одноразовий благодійний внесок у розмірі 600 грн., але лише при вступі дитини до дитячого садочку. Таке рішення було прийнято на батьківських зборах за ініціативи самих батьків. Також Нагребецька Г.М. зазначила, що збором і розподілом коштів займається батьківський комітет закладу. Якщо у вас виникають питання щодо використання коштів благодійних внесків, радимо Вам звернутися до голови батьківського комітету, або до завідувача ДНЗ «Сонечко». Якщо після цього залишаться питання, які Вас турбують, зверніться до відділу освіти з офіційним запитом. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.


Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *:
ЦНІЗЗОВР; 2023