ВІДДІЛ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ РДА
Гостьова книга
Меню сайту

Block title
Block content

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість 16.06.2019, 07:18

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 3 4 ... 6 7 »
Показано 16-30 з 96 повідомлень
0   Спам
81. Михайло   (21.10.2017 09:42) E-mail
Батьки школи с. Медвеже Вушко просять вплинути на вчительку початкових класів Надію Гафарівну, вона зараз веде перший клас. Чому вона постійно кричить на дітей. Цеж маленькі дітки, ну як так можна ?
Відповідь: Шановний пане Михайле! Відділ освіти повідомляє, що оскільки Ваше звернення надіслано з електронної пошти, яку не можна розпізнати (з неї неможливо встановити авторство), згідно ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» таке звернення визнається анонімним і розгляду не підлягає. Якщо ж батьків Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст. дійсно хвилюють питання щодо діяльності педагогічних працівників закладу, радимо Вам офіційно звернутися до директора школи для вирішення проблемних питань. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
80. Батьки учнів 6 класу   (14.09.2017 11:02) E-mail
Доброго дня! Нас, батьків учнів 6 класу Бохоницької СЗШ І-ІІІ ступенів, обурив анонімний лист, надісланий до Вінницького відділу освіти від 24.08.2017 р. Ми були шоковані неправдивою та перекрученою інформацією щодо вчителя – Пащенка Ю.О.
Оскільки йдеться про українську мову, а він викладає її лише в нашому класі, то ми хочемо зауважити, що Юрій Олександрович ретельно готується до уроків і проводить їх належним чином, доступно пояснюючи дітям навчальний матеріал.
Підкреслюємо, що надана інформація є недостовірною (так, як жоден із батьків не має відношення до анонімного листа), дані відомості не відповідають дійсності та ганьблять гідність і честь педагога.
Враховуючи вищезазначене, батьки учнів 6 класу наполягають на невідкладному спростуванні розміщеної на сайті інформації щодо нашого вчителя.
Відповідь: Шановні батьки учнів 6 класу Бохоницької СЗШ І-ІІІ ступенів! Відділ освіти отримав ваш відкритий лист-спростування щодо неправдивої та перекрученої інформації про професійність вчителя української мови та літератури Пащенка Ю.О. Нам дуже приємно читати позитивні відгуки про роботу молодих спеціалістів Вінницького району. Дякуємо вам за гарні слова на адресу вчителя Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. Пащенка Ю.О. та небайдужість до життєдіяльності навчального закладу. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
79. Іван   (11.09.2017 17:18) E-mail
У Шпиківській ЗШ 1-3 ступенів у 4 класі брату видали 3 підручника за новою програмою і 2 підручника за 2004 рік та повідомили що більше підручників йому не видадуть бо їх немає у бібліотеці школи, у мене запитання як мій брат зможе навчатися у школі ?
Відповідь: Шановний пане Іване! Ви звернулися до відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації, в підпорядкуванні якого перебувають лише навчальні заклади Вінницького району. Щодо вирішення питання, піднятого у Вашому зверненні, радимо Вам звернутися у відділ освіти Тульчинської районної державної адміністрації.

0   Спам
78. Марина   (07.09.2017 14:02) E-mail
Коли нарешті розпочнеться ремонт опалення в Агрономічненській школі? Чи батькам потрібно дороги перекривати, шини палити, щоб нарешті він розпочався?
Відповідь: Шановна пані Марина! Відділ освіти на Ваше звернення повідомляє наступне. Проект щодо проведення реконструкції системи опалення Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів пройшов комплексну експертизу. На даний час готується тендерна документація для проведення процедури закупівлі через систему «ProZorro». Дане питання знаходиться на контролі відділу освіти та вживаються всі необхідні заходи з метою прискорення реконструкції системи опалення Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів.

0   Спам
77. Оксана   (27.08.2017 17:29) E-mail
Доброго дня! Хочу дізнатись ,чи є вільні вакансії у школах? В 2003 році закінчила педагогічний університет за спеціальністю початкове навчання, маю більше 10 років стажу. Нажаль конкур пропустила.
Відповідь: З будь-яких кадрових питань звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна)

0   Спам
76. Батьки Бохоницької СЗШ I-III ст.   (24.08.2017 17:53) E-mail
Доброго дня. Ми,батьківський комітет,Бохоницької СЗШ,хочемо виказати своє незадоволення молодим вчителем Пащенко Юрієм,який невміло викладає свій предмет. Ми обурені його підготовкою до уроків...Не справляється він зі своїми професійними обов'язками. Нашим дітям здавати ЗНО з укр.мови!!!З с. Агрономічне його вигнали...чому наші діти повинні терпіти. Вони теж мають право на якісну освіту!!!Можливо,йому не місце в школі???
Відповідь: Шановні батьки Бохоницької СЗШ І-ІІІ ступенів! Відділ освіти на ваше звернення щодо незадоволення роботою вчителя української мови та літератури Пащенко Ю.О. повідомляє наступне.
Молодь, яка працює на підприємствах, установах та організаціях має специфічний трудовий статус, визначений Кодексом законів про працю України, Законами України «Про зайнятість населення» від 5.07.2012р. № 5067-VI, «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні» від 5.02.1993р. № 2998-XII та іншими нормативними актами.
Пащенко Ю.О. у 2015 р. закінчив Вінницький державний педагогічний університет за спеціальністю «українська мова та література» і з 2015 року працює за спеціальністю. Протягом 2-ох років роботи зауважень до Пащенко Ю.О., звернень від батьків, учнів не було. Юрій Олександрович є активним учасником «Школи молодого вчителя», де зарекомендував себе з позитивної сторони. Учні школи підтверджують свої навчальні досягнення під час написання контрольних робіт.
Разом з тим, відділ освіти повідомляє, що з Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. Пащенко Ю.О. звільнений у зв’язку із закінченням строку трудового договору, а не через його непрофесійність. У поясненнях вчителя та директора навчального закладу від 11.09.2017 р. сказано, що батьки не зверталися із зауваженнями чи скаргами щодо роботи Пащенка Ю.О. і не були присутні на уроках, хоча перешкод для цього не було.
Враховуючи вищевикладене, відділ освіти радить Вам знайти спільні шляхи вирішення питань, які Вас турбують, з учителем та адміністрацією навчального закладу. Якщо дане питання не вирішиться на рівні навчального закладу, радимо вам звернутися із офіційним зверненням до відділу освіти. Сподіваємося, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
75. Вікторія   (15.08.2017 14:05) E-mail
Доброго дня! Уже 17.08.2017 року так звана прийомка Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів, сьогодні 15.08.2017 р.. В мене питання до очільниці освіти. Що Ви будете приймати? Ремонт, реконструкція системи опалення, на яку ще на початку року були виділені кошти, не зроблена. Обіцяли за весну підготувати всі необхідні документи та провести всі необхідні процедури. В результаті весна закінчилася - підготовчих робіт не виконано. Закінчується літо - ремонтом і не пахне. Затягування з цим питанням лише "накаляє" атмосферу та доводить до точки кипіння батьків учнів цієї школи. Незабаром 1 вересня. Чи буде свято у школі залежить від Вас особисто. Чекаю конкретної відповіді і конкретної дати початку реконструкції опалювальної системи в школі с. Агрономічне.
Відповідь: Шановна пані Вікторіє! Відділ освіти на Ваше звернення повідомляє наступне. Проект щодо проведення реконструкції системи опалення Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів пройшов комплексну експертизу. На даний час готується тендерна документація для проведення процедури закупівлі через систему «ProZorro». Дане питання знаходиться на контролі відділу освіти та вживаються всі необхідні заходи з метою прискорення реконструкції системи опалення Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів.

0   Спам
74. Виталий   (21.06.2017 15:14) E-mail
Добрый день.
Зашел на сайт почитать предыдущий отзыв об садике в селе Агрономичное Винницкого района. Потому что из-за этого отзыва (Наталья пишет, что с детьми практически никогда не гуляют) на последнем родительском собрании заведующая Нагребецкая Галина Николаевна устроила истерику с угрозами, мол "кто это написал, вы что вообще о своих детях не думаете?"
А теперь хочу добавить от себя. Каждый год с родителей ясельной группы собирают по 600 гривен типа благотворительности, конечно же "добровольно-принудительно" и еще по 200-250 на ремонт. 40 детей в группе по 600 грн, это 24 тисячи. Заведующая уверяет, что будут опять шкафчики покупать. прошлый год их покупали-покупали, опять надо. при этом, что на восьмое марта в младшей группе прорвало трубу и с потолка стекала вода, дети утром пришли и переступали через ведра с водой.
Бога ради, разберитесь с этим садиком
Відповідь: Шановний пане Віталію! Відділ освіти на ваше звернення повідомляє наступне. У своєму поясненні завідувач ДНЗ «Сонечко» с. Агрономічне Нагребецька Г.М. повідомила, що у даному закладі дійсно існує одноразовий благодійний внесок у розмірі 600 грн., але лише при вступі дитини до дитячого садочку. Таке рішення було прийнято на батьківських зборах за ініціативи самих батьків. Також Нагребецька Г.М. зазначила, що збором і розподілом коштів займається батьківський комітет закладу. Якщо у вас виникають питання щодо використання коштів благодійних внесків, радимо Вам звернутися до голови батьківського комітету, або до завідувача ДНЗ «Сонечко». Якщо після цього залишаться питання, які Вас турбують, зверніться до відділу освіти з офіційним запитом. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
73. Лариса   (26.04.2017 18:06) E-mail
Доброго дня! 2016 року затверджений новий Санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів № 563/28693, в якому згідно розділу XIІ пункту 2 зазначено, що "Діти після тимчасової відсутності в дитячому саду з інших причин приймаються без медичних довідок, при відсутності явних ознак захворювання." Однак в дит. садочку с. Агрономічне ОБОВ"ЯЗКОВО вимагають довідку, якщо дитини не було в садочку більше 3 днів. Шановні методисти, прохання поясніть дану норму закону, щоб це було зрозуміло і для батьків, і для працівників садочку, і якщо довідок не потрібно, то для чого витрачати час на бюрократію. Дякую.
Відповідь: Шановна пані Ларисо! Відділ освіти повідомляє, що дійсно, згідно Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів №563/28693, діти після тимчасової відсутності в ДНЗ з інших причин приймаються без медичних довідок, при відсутності явних ознак захворювання. Дана норма законодавства доведена до відома керівників дошкільних навчальних закладів району. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
72. Оксана [0980927074]   (02.02.2017 15:00)
У мене шок, що їдять діти, за що батьки платять. Ніяких запіканок. булочок, салатів. Нічого! Звернуться до деректора, можна не звертаться вона її перекриває, т. як їдять звіти разом. Що робити? Як добитися справедливості і порядку?
Відповідь: Шановна пані Оксано! У зв’язку з анонімністю Вашого звернення, відділ освіти не може його розглянути належним чином, так як Ви не вказали у якому саме дошкільному навчальному закладі склалася така ситуація.

0   Спам
71. Оксана [0980927074]   (02.02.2017 14:59)
Доброго дня,хочу до вас зверн. У нас є дитячий садок, він є комунальна організація. Прод.привозять з обл.. Продукти на сьогоднішній день дуже різноманітні і качествені. В садку працює кухар вже як 2 роки. Проблема в тому що вона дає таке дітям їсти, що у мене шок! На сніданок вона варить суп(пшеничний, ячневий, горох. и т. д) дає чай и хліб з маслом. На обід вона доливає в той суп води перекіпьячує його і дає на обід знову. На друге як коли, картошку макарони и сорделька порізана кубіками як зажарка. На полднік вона дає дітям частіще всього хол. кіпячене молоко, яке вона кіпьятит ще в 11 годин і прянік, або чай і хліб, часом буває з варенням. Все! А та їжа яка повина бути вона пише в меню-розкладі, для сдачі у вищи організаціі.
Відповідь: Шановна пані Оксано! У зв’язку з анонімністю Вашого звернення, відділ освіти не може його розглянути належним чином, так як Ви не вказали у якому саме дошкільному навчальному закладі склалася така ситуація.

0   Спам
70. Альона Борисівна Клебан   (23.01.2017 22:50) E-mail
Доброго вечора. Моя дитина навчається в ДНЗ с. Пилява, дуже чудовий садочок і працівники там теж класні. Але... Цього року в мене виникла проблема, я влаштувася на роботу в смт.Тиврів, графік роботи з 8.00 до 18.00. Садочок же працює з 8.30 до 18.00. Я звернулася у ДНЗ у смт. Тиврів про влаштування дитини в садочок, але мені ВІДМОВИЛИ((((( cry Чому? Пояснили це тим, що:
- в с. Пилява є садочок,
- ми не проживаємо на території смт.Тиврів;
- дитина не приписана в смт.Тиврів
- вирішуйте зі своїм ДНЗ про графік(((
Звернулась, я нашої завідуючої, вона сказала, що будемо змінювати графік, лише за згодою батьків. Зібрали батьків, полови "за", половина "проти", 1 місяць зробили екперементним з 8.00 до 17.00, але нічого це не дало, перейшли на той же режим 8.30 до 18.00.
Підскажіть, хіба не можна щось зробити: перевестися нас в садочок смт. Тиврів або ж змінити графік нашого садочка з 7.30 до 18.00?
Відповідь: Шановна Альоно Борисівно! Ви звернулися до відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації у підпорядкуванні якого знаходяться лише дошкільні навчальні заклади Вінницького району. Дошкільні заклади Тиврівського району перебувають у підпорядкуванні відділу освіти Тиврівської районної державної адміністрації, куди і радимо Вам звернутися із даним питанням.

0   Спам
69. Ірина   (12.01.2017 20:11) E-mail
08.11.16 я зверталасья з запитанням. Відповідь не було надано у зв’язку з анонімністю звернення, така ситуація склалася у ДНЗ № 46 м. Вінниця. Дякую. Чекати на Вашу відповідь, та прошу вжити міри.
Відповідь: Шановна пані Ірино! Ви звернулися до відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації у підпорядкуванні якого знаходяться лише дошкільні навчальні заклади Вінницького району. Дошкільні заклади м. Вінниці перебувають у підпорядкуванні Департаменту освіти Вінницької міської ради, куди і радимо Вам звернутися із даним питанням.

0   Спам
68. Мирослава   (11.01.2017 18:24) E-mail
Дуже вдячні колективу Бохоницького ДНЗ "Дзвіночок"! За їхню працю і турботу до дітей, повагу до батьків. Моя донька ходить до цього дитячого садочка, і дуже задоволена ставленням. Коли моя дитина знаходиться у даному закладі я спокійна душею. Свята завжди проводяться на вищому рівні, а скільки в них ідей для оформлення свят eek харчування - на вищому рівні, і дитина завжди сита. Дякую завідуючій Мельник І.Г. за щирість і розуміння, повагу до батьків, не кожен зуміє так по- людяному ставитися. ВЕЛИКЕ І ЩИРЕ ВАМ ДЯКУЮ!!!
Відповідь: Шановна пані Мирославо! Нам дуже приємно читати позитивні відгуки про роботу навчальних закладів Вінницького району. Дякуємо Вам за гарні слова на адресу працівників та завідувача ДНЗ «Дзвіночок» с. Бохоники та небайдужість до життєдіяльності навчального закладу. Сподіваємось, що і в подальшому Ви будете задоволені роботою дошкільного закладу.

0   Спам
67. Светлана Светлая   (28.12.2016 22:30) E-mail
Доброго дня!Хочу подякувати завiдувачевi,музичному керiвнику та вихователям старшоi групи ДНЗ "Сонечко" с.Агрономiчне за мега позитивний,цiкавий,сучасний новорiчний ранок!Свята завжди проходят на вищому рiвнi!!!
Гарних свят,здоров'я,миру вдячних дiток та розумiючих батькiв!!!
Відповідь: Шановна пані Світлано! Нам дуже приємно читати позитивні відгуки про роботу навчальних закладів Вінницького району. Дякуємо Вам за гарні слова на адресу працівників ДНЗ «Сонечко» с. Агрономічне та небайдужість до життєдіяльності навчального закладу. Бажаємо Вам веселих новорічних свят, гарного настрою, родинного затишку та благополуччя у Новому році!


Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *:
ЦНІЗЗОВР; 2019