ВІДДІЛ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ РДА
Гостьова книга
Меню сайту

Block title
Block content

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість 03.10.2023, 07:43

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 ... 4 5 6 7 »
Показано 76-90 з 103 повідомлень
28. Виталий   (07.07.2015 12:41)
0  
Доброго дня. Проконсультуйте у питанні. Чи має право вищий навчальний заклад не видавати диплом державного зразка, спираючись на те, що абітурієнт(вже спеціаліст) є непрацевлаштованним? Якщо він не має таких повноважень. Та хотів би написати скаргу на навчальний заклад. Яким чином це можна зробити?
Відповідь: З цим питанням краще звернутись у обласний департамент освіти.

27. Ольга Вікторівна   (03.07.2015 00:19)
0  
Доброго Дня. Я закінчила в цьому році УДПУ (Уманський пед. університет) Спеціальність: вихователь дошкільного закладу, вчитель початкових класів, гувернер. Чи є у Вас вакансії по моїїй спеціальності по Вінницькій області? Дякую.
Відповідь: З будь-яких кадрових питань звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна)

26. Анастасія   (02.06.2015 23:46) E-mail
0   Спам
Доброго дня. Мене цікавить чи є у Вашому відділі відкриті вакансії? Я психолог по освіті, в 2014 закінчила ВДПУ і зараз шукаю роботу, але на жаль відкритих вакансій для психолога на данний час немає... Цікавлять вакансії: секретар, адміністратор, психолог.
Відповідь: З будь-яких кадрових питань звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна), крім того, у нашому підпорядкуванні лише заклади Вінницького району а не м. Вінниця

25. Вікторія   (25.05.2015 21:56) E-mail
0   Спам
Шановні працівники відділу освіти, ми, батьки учнів 7 класу Малокрушлинецької зош, просимо Вас, допомогти у вирішені конфлікту, який виник між директором школи і класним керівником наших дітей. Ми не знаємо ні причини, ні сутті цього конфлікту і знати не хочемо! Але, діти все розуміють що в школі діється і дома скаржаться, що директор останнім часом почала сваритись без будь-яких причин ,принижувати, кричати, що вони найгірший клас. Для чого дітям постійно нагадувати, що вона тут директор і все буде так як вона скаже? До класного керівника,Ольги Іванівни в нас претензій немає.Клас постійно бере участь в різних шкільних заходах, змаганнях, займають призові місця. Діти її люблять і поважають. Та й до Наталії Олексіївни,теж ніколи не було претензій. Але ця ситуація вже виходить за всі рамки.Наші діти ще малі, нехай не травмує їх психіку! Ми просимо одного, щоб директор не чіпала наших дітей! Ми не бажаємо бути ні учасниками,ні свідками їхніх сварок
Відповідь: Шановні батьків учнів 7 класу Малокрушлинецької СЗШ I-III ст.

Відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації розглянувши Ваше звернення повідомляє, що в ході розгляду було отримано пояснення з директора Малокрушлинецької СЗШ I-III ст. Ткачук Наталії Олексіївни та вчителя Блажко Ольги Іванівни. Як з директором так і з учителем начальником відділу освіти Осіпчук Наталією Віталіївною проведено роз’яснювальну роботу, щодо сприятливого психологічного мікроклімату в колективі.

Відділ освіти зобов’язав директора Ткачук Наталію Олексіївну та вчителя Блажко Ольгу Іванівну не допускати подібних конфліктів в подальшому в Вашому навчальному закладі.

24. Наталія   (20.04.2015 22:04)
+1  
Дякую за таку грунтовну відповідь!!! Вибачте, можливо, за таке грубе звертання... Я нажаль закінчувала не наш педагогічний вуз, і тепер розумію чому так все склалось... Але, все одно, ДЯКУЮ))))

23. Наталія   (14.04.2015 12:15)
0   Спам
Доброго дня! Пройшов уже тиждень, а я й досі не спостерігаю відповіді на мій лист під № 23 ( написаний ще 7 квітня о 20:47), я б все таки хотіла отримати її, якщо ж ні, тоді я буду звертатись в інші інстанції для того, щоб все таки отримати кошти які належать мені по праву.
Відповідь: Доброго дня, шановна пані Наталія!
Відділ освіти уважно вивчив Ваше звернення щодо надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів і повідомляє таке.
Відповідно до п. 2 та п. 3 Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2014 році, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08.09.2014 р. № 1002 така допомога надається випускникам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, які закінчили навчання у 2014 році за денною формою за напрямками (спеціальностями) педагогічного профілю і навчались за рахунок бюджетних коштів за державним замовленням та працюють в загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах.
8 жовтня 2014 року відділ освіти отримав лист з Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації з проханням направити молодих фахівців зазначених категорій до 10 жовтня 2014 року у Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського для оформлення документів на отримання адресної грошової допомоги.
Всі керівники навчальних закладів Вінницького району, в яких станом на 08.10.2014 р. працювали молоді фахівці, були повідомлені про те, що необхідно направити молодих фахівців до ВДПУ ім. М. Коцюбинського для оформлення документів. Ті випускники, які підпадали під дану категорію, з'явилися у відділ освіти для оформлення трьохстороннього договору.
Шановна пані Наталія, нажаль, відділ світи не може надати Вам більш конкретної відповіді, оскільки Ви не вказали: назву навчального закладу, в якому працюєте; особисті дані; дату Вашого призначення; умови трудового договору. Тому, якщо Вас цікавить докладна інформація з даного питання, зверніться, будь ласка, офіційно у відділ освіти, або у відділ кадрів Вінницького державного педагогічного університету (або ж у той вищий навчальний заклад, який Ви закінчили). Адже, саме на вищі навчальні заклади покладена відповідальність щодо формування списків випускників, які мають право на отримання адресної грошової допомоги.
Сподіваємось, що дана інформація буде для Вас корисною.

22. Наталія   (07.04.2015 20:47)
0   Спам
Доброго дня!!! Мене цікавить таке питання....Чому ніхто із працівників відділу освіти не підказав молодим спеціалістам одніє зі шкіл району, що можна оформити документи на виплату так званих " підйомних коштів"????? Мені здається, що Ваші працівники компетентні у цьому питанні, чого не скажиш про керівництво шкіл ( крім того, ці молоді спеціалісти були у Відділі освіти безліч разів )...Хоча деякі молоді вчителі отримали ці виплати, саме з подачі керівництва школи... Мені здається, що доцільно було б повідомляти про такі нюанси...хоча б словесно або ж у вигляді якогось оголошення, скажімо на сайті.... Я просто шокована через таку безвідповідальність.... Якщо вже так сталось....Таке питання, чи можна отримати їх скажімо зараз чи у наступному навчальному році???? Чекаю грунтовної відповіді!

21. Марина   (09.03.2015 22:19) E-mail
0   Спам
Доброго дня. До Вас звертаєтьсят мама першокласника Стрижавської школи ліцей. У школі заборонили вхід батьків у приміщення школи. Пояснення - батьки приносять "заразу". Вибачте про-те ми як батьки маємо право дізнаватися як справи у дитини, чим вона харчується, як проводить дозвілля. А забрати першачка після школи з усіма речами та спитати класного керівника як справи - це необхідно у першу чергу. На якій законній підставі керівництво школи заборнили батькам заходити у приміщення. Розберіться будь-ласка що це нововведення.
Відповідь: Доброго дня. Шановна пані Марино, відділ освіти вдячний Вам за те, що Ви переймаєтесь життєдіяльністю навчального закладу, в якому навчається Ваша дитина. З приводу Вашого звернення відділ освіти звернувся за роз’ясненнями до адміністрації навчального закладу, адміністрація школи пояснює це таким чином.

На виконання наказу МОН України від 06.01.2015р. №2 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах» та з метою здійснення заходів безпеки у місцях перебування дітей, у закладі обмежено доступ на територію школи осіб, які не задіяні у проведенні навчально-виховного процесу.
У нашій школі-ліцеї зустріч з батьками проводиться 1 раз на два місяці на батьківських зборах. Термінові питання, пов’язані з перебуванням учнів у закладі вирішуються в позаурочний час в індивідуальних бесідах і консультаціях, а також у телефонному режимі.
Крім того, з 8.15 год. класні керівники 1-4-х класів зустрічають учнів у вестибюлі школи, а о 13.40 год. проводжають своїх вихованців і мають можливість для спілкування з їх батьками.
Жодні обмеження щодо перебування батьків під час проведення позакласних та виховних заходів не застосовувались. Педколектив закладу завжди щиро та привітно зустрічає батьків наших вихованців.
У даний час була введена додаткова пересторога перебування батьків у закладі у зв’язку з карантином, про що повідомлялось заздалегідь.

Відділ освіти сподівається, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

20. Батьки та учні 9 класу   (26.02.2015 20:21) E-mail
+2   Спам
Ми, батьки та учні Медвеже – Вушківської школи, прочитавши цю ганебну анонімку на адресу нашої однієї із кращих, вимогливих, принципових знавців своєї справи П'яскорську Світлану В'ячеславівну, хочемо сказати: "Нехай йому рука відсохне - боягузу". А якщо серйозно, то ми просимо нашу Світлану В'ячеславівну не перейматись дрібницями. Самі знаєте: завжди знайдеться "вівця"... А аноніму радимо для початку оволодіти правилами граматики . А Ви, Світлана В'ячеславівна , знайте - ми з Вами єдиним фронтом: батьки, учні (та думаємо, що й увесь вчительський колектив).Ми також знаємо, що Ваша професія - це Ваше покликання. Ви посвятили всю себе цій роботі, Ви вчитель третього покоління сімейної династії. Багато учнів вийшли із стін нашої школи й отримали вищу освіту, в чому є також і Ваша велика заслуга .
Всього 19 підписів
Відповідь: Шановні батьки та учні Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст. Відділ освіти вдячний вам за небайдужість до того, чим живе Ваш навчальний заклад. На жаль, під час навчально-виховного процесу виникають різні ситуації, можливо, й не завжди приємні. Однак, необхідно спільними зусиллями їх долати. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме. Дякуємо Вам за активну позицію щодо діяльності навчального закладу.

19. Мама   (25.02.2015 18:42) E-mail
0   Спам
Доброго дня.Звертається до Вас мама дитини, яка вчиться в 5 класі Оленівської школи. Справа в тому що у 5 класі майже не проводяться уроки української мови, літератури і світової літератури. Вчителька Гудзішевська Наталя Петрівна. Ми розуміємо що вона директор школи і в неї багато роботи. Але вона сидить в кабінеті а діти самі сидять у класі або присилає інших учителів. Допоможіть нам будь ласка! У класі всього 4 дитини.
Відповідь: Шановні батьки учнів 5 класу. Відділ освіти стурбований ситуацією,що склалася у Оленівському навчальному закладі. З адміністрацією школи проведено відповідну роботу. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме. Дякуємо Вам за активну позицію щодо діяльності навчального закладу.

18. Батьки   (22.01.2015 17:31)
0   Спам
Коли вже в школу с. Медвеже Вушко пришлют нормального вчителя математики. Ви ж бачте, що Алла Францівна хвора, і діти по математиці дуже запущені. Це вже тягнеться не один рік.

17. Гончар Інна Василівна [honchar]  (26.11.2014 15:29)
0   Спам
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи не має у Вінниці вакансій вчителя початкових класів чи практичного психолога? дякую
Відповідь: З будь-яких кадрових питань звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна), крім того, у нашому підпорядкуванні лише заклади Вінницького району а не м. Вінниця

16. Оксана   (23.10.2014 16:34)
0  
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, чи є можливість влаштуватись на посаду вчителя географії чи біологіїї на район? Згодна на будь-що. Дякую.
Відповідь: З будь-яких кадрових питань звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна)

15. Ання   (10.10.2014 12:34) E-mail
0   Спам
Доброго дня!
Звиртаэться до вас мама ученицi Стрижавськой школи №2
Прошу вас не лише вiд свого iменi.
Попросiть дерекцiю хай наведе порядок iз харчуванням в столовiй .
Зайшла подивитися до дитини а вона виходить iз столовои в сльзах .Знову обiд забрали старшо класники це вже не в перше.
Заглянула в столову а там дурдом .Учнi старших класiв однi iз дiтьми iдять за столом другi пiд вiкнами на навстоячки бiля стола iз вiдходами . Нi вчитиля коло дiтей нi чергового заглянула в роздаточну до поварiв нiдушi десь далеко смiються собi. Дитина уже не хоче ходити в столову.
Прошу вас навести порядок у цiй школi бо там останiм часом робиться дурдом хтось же маэ за це вiдповiдати.
Чекаю вашу вiдповiдь.

14. Любов Дмитрівна   (23.09.2014 18:33) E-mail
0   Спам
Доброго дня! 23 вересня на тереторії Сосонської загально освітньої школи відбулась публічна бійка, внаслідок якої завдано тілесні ушкодження учневі 6 - го класу. Обурює те, що всі події проходили під пильним наглядом класного керівника побитого учня. З боку навчального закладу не запропоновано а ні медичної допомоги, також не вжито заходів щодо припинення бійки. Просимо Вашої участі у вирішенні даного питання. На даний час, Сергій Васильович (класний керівник 6-го класу) запропонував батькові потерпілого самотужки розбиратись з учнем 8-го класу. Ми вважаємо такий метод неефективним та протправним тому вирішими звернутись до Вас.


Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *:
ЦНІЗЗОВР; 2023