ВІДДІЛ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ РДА
Гостьова книга
Меню сайту

Block title
Block content

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість 20.06.2019, 23:57

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 ... 4 5 6 7 »
Показано 76-90 з 96 повідомлень
0   Спам
21. Марина   (09.03.2015 22:19) E-mail
Доброго дня. До Вас звертаєтьсят мама першокласника Стрижавської школи ліцей. У школі заборонили вхід батьків у приміщення школи. Пояснення - батьки приносять "заразу". Вибачте про-те ми як батьки маємо право дізнаватися як справи у дитини, чим вона харчується, як проводить дозвілля. А забрати першачка після школи з усіма речами та спитати класного керівника як справи - це необхідно у першу чергу. На якій законній підставі керівництво школи заборнили батькам заходити у приміщення. Розберіться будь-ласка що це нововведення.
Відповідь: Доброго дня. Шановна пані Марино, відділ освіти вдячний Вам за те, що Ви переймаєтесь життєдіяльністю навчального закладу, в якому навчається Ваша дитина. З приводу Вашого звернення відділ освіти звернувся за роз’ясненнями до адміністрації навчального закладу, адміністрація школи пояснює це таким чином.

На виконання наказу МОН України від 06.01.2015р. №2 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах» та з метою здійснення заходів безпеки у місцях перебування дітей, у закладі обмежено доступ на територію школи осіб, які не задіяні у проведенні навчально-виховного процесу.
У нашій школі-ліцеї зустріч з батьками проводиться 1 раз на два місяці на батьківських зборах. Термінові питання, пов’язані з перебуванням учнів у закладі вирішуються в позаурочний час в індивідуальних бесідах і консультаціях, а також у телефонному режимі.
Крім того, з 8.15 год. класні керівники 1-4-х класів зустрічають учнів у вестибюлі школи, а о 13.40 год. проводжають своїх вихованців і мають можливість для спілкування з їх батьками.
Жодні обмеження щодо перебування батьків під час проведення позакласних та виховних заходів не застосовувались. Педколектив закладу завжди щиро та привітно зустрічає батьків наших вихованців.
У даний час була введена додаткова пересторога перебування батьків у закладі у зв’язку з карантином, про що повідомлялось заздалегідь.

Відділ освіти сподівається, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

+2   Спам
20. Батьки та учні 9 класу   (26.02.2015 20:21) E-mail
Ми, батьки та учні Медвеже – Вушківської школи, прочитавши цю ганебну анонімку на адресу нашої однієї із кращих, вимогливих, принципових знавців своєї справи П'яскорську Світлану В'ячеславівну, хочемо сказати: "Нехай йому рука відсохне - боягузу". А якщо серйозно, то ми просимо нашу Світлану В'ячеславівну не перейматись дрібницями. Самі знаєте: завжди знайдеться "вівця"... А аноніму радимо для початку оволодіти правилами граматики . А Ви, Світлана В'ячеславівна , знайте - ми з Вами єдиним фронтом: батьки, учні (та думаємо, що й увесь вчительський колектив).Ми також знаємо, що Ваша професія - це Ваше покликання. Ви посвятили всю себе цій роботі, Ви вчитель третього покоління сімейної династії. Багато учнів вийшли із стін нашої школи й отримали вищу освіту, в чому є також і Ваша велика заслуга .
Всього 19 підписів
Відповідь: Шановні батьки та учні Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст. Відділ освіти вдячний вам за небайдужість до того, чим живе Ваш навчальний заклад. На жаль, під час навчально-виховного процесу виникають різні ситуації, можливо, й не завжди приємні. Однак, необхідно спільними зусиллями їх долати. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме. Дякуємо Вам за активну позицію щодо діяльності навчального закладу.

0   Спам
19. Мама   (25.02.2015 18:42) E-mail
Доброго дня.Звертається до Вас мама дитини, яка вчиться в 5 класі Оленівської школи. Справа в тому що у 5 класі майже не проводяться уроки української мови, літератури і світової літератури. Вчителька Гудзішевська Наталя Петрівна. Ми розуміємо що вона директор школи і в неї багато роботи. Але вона сидить в кабінеті а діти самі сидять у класі або присилає інших учителів. Допоможіть нам будь ласка! У класі всього 4 дитини.
Відповідь: Шановні батьки учнів 5 класу. Відділ освіти стурбований ситуацією,що склалася у Оленівському навчальному закладі. З адміністрацією школи проведено відповідну роботу. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме. Дякуємо Вам за активну позицію щодо діяльності навчального закладу.

0   Спам
18. Батьки   (22.01.2015 17:31)
Коли вже в школу с. Медвеже Вушко пришлют нормального вчителя математики. Ви ж бачте, що Алла Францівна хвора, і діти по математиці дуже запущені. Це вже тягнеться не один рік.

0   Спам
17. Гончар Інна Василівна [honchar]   (26.11.2014 15:29)
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи не має у Вінниці вакансій вчителя початкових класів чи практичного психолога? дякую
Відповідь: З будь-яких кадрових питань звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна), крім того, у нашому підпорядкуванні лише заклади Вінницького району а не м. Вінниця

0  
16. Оксана   (23.10.2014 16:34)
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, чи є можливість влаштуватись на посаду вчителя географії чи біологіїї на район? Згодна на будь-що. Дякую.
Відповідь: З будь-яких кадрових питань звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна)

0   Спам
15. Ання   (10.10.2014 12:34) E-mail
Доброго дня!
Звиртаэться до вас мама ученицi Стрижавськой школи №2
Прошу вас не лише вiд свого iменi.
Попросiть дерекцiю хай наведе порядок iз харчуванням в столовiй .
Зайшла подивитися до дитини а вона виходить iз столовои в сльзах .Знову обiд забрали старшо класники це вже не в перше.
Заглянула в столову а там дурдом .Учнi старших класiв однi iз дiтьми iдять за столом другi пiд вiкнами на навстоячки бiля стола iз вiдходами . Нi вчитиля коло дiтей нi чергового заглянула в роздаточну до поварiв нiдушi десь далеко смiються собi. Дитина уже не хоче ходити в столову.
Прошу вас навести порядок у цiй школi бо там останiм часом робиться дурдом хтось же маэ за це вiдповiдати.
Чекаю вашу вiдповiдь.

0   Спам
14. Любов Дмитрівна   (23.09.2014 18:33) E-mail
Доброго дня! 23 вересня на тереторії Сосонської загально освітньої школи відбулась публічна бійка, внаслідок якої завдано тілесні ушкодження учневі 6 - го класу. Обурює те, що всі події проходили під пильним наглядом класного керівника побитого учня. З боку навчального закладу не запропоновано а ні медичної допомоги, також не вжито заходів щодо припинення бійки. Просимо Вашої участі у вирішенні даного питання. На даний час, Сергій Васильович (класний керівник 6-го класу) запропонував батькові потерпілого самотужки розбиратись з учнем 8-го класу. Ми вважаємо такий метод неефективним та протправним тому вирішими звернутись до Вас.

0   Спам
13. Ірина   (04.09.2014 15:44) E-mail
Дякуємо за допомогу!

Від мене, від батьків та діток Стрижавської школи висловлюють щиру подяку Вам, за те, що Ви є людиною слова, людиною, у якої справи не розходяться з обіцянками, який обнадіює і здійснює обіцяне. Підручники ми отримали наступного ранку (всі до одного). Самі цього не чекавши приємно здивовані. По більше б таких людей як Ви. Бажаємо Вам міцного здоров"я, успіхів та удач у подальшій Вашій діяльності, щоб ще багато років Ви могли радувати людей добрими справами - нехай здісняться Ваші мрії та задуми!

Низький Вам уклін!

0   Спам
12. Вова   (02.09.2014 22:06) E-mail
Коли в Стрижавськiй ЗОШ 2 буде почато харчування дiтей?

0   Спам
11. Ірина   (02.09.2014 08:06) E-mail
Доброго дня.

Моя дитина ходить у другий клас Стрижавської школи (що знаходиться у Коло-Михайлавці).

Минулого року коли ми пішли у перший клас, нам видали половину навчальних книг, іншу половину ми купили за власний рахунок.

Цього року нам не видали жодної книги - і ми повині їх купити за власний рахунок.

Чи маємо ми купувати самі? адже одна книга на даний час коштує 60-70 грн. потрібно 8-10 книг

Чому у програмах по фінансуванню виділяють на все ( Висвітлення діяльності в ЗМІ - 40000 грн.????) крім підручників

0  
10. Анна Петрівна Коробчук   (28.08.2014 10:39)
Доброго дня!!! Прошу надати мені інформацію про наявність вакансій на посаду вчителя початкових класів у навчальних закладах Вінницького р-ну. Заздалегідь дякую...
Відповідь: З будь-яких кадрових питань звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна)

0   Спам
9. Наталія   (24.08.2014 23:05) E-mail
Доброго дня!Прошу надати мені інформацію щодо вакансій на посаду вчителя англійської, німецької мов та світової літератури у навчальних закладах та умови участі у конкурсі. Дякую.
Відповідь: З будь-яких кадрових питань звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна)

0   Спам
8. Денис   (31.05.2014 15:29) E-mail
Скажіть, будь ласка, де можна отримати зразки наказів навчальної частини (відпустки до пологів, декретні відпустки, зміна прізвища). Чи можна навчальній частині вести окрему нумерацію від кадрових наказів, що стосуються зміни прізвища учнів та декретних відпусток?
Відповідь: Доброго дня! Перелік документів з перерахованих питань можна знайти на сайті http://www.kadrovik01.com.ua/

0   Спам
7. nakip   (22.01.2014 16:50) E-mail
Доброго дня напишіть електронну адресу куди можна надсилати листи зі скаргами про роботу державних учбових закладів. зокрема ЗОШ.
Відповідь: Доброго дня! Електронна адреса пошти відділу освіти vovrda1@rambler.ru .
Проте наш відділ освіти займається діяльністю навчальних закладів Вінницького району.


Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *:
ЦНІЗЗОВР; 2019