ВІДДІЛ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ РДА
Гостьова книга
Меню сайту

Block title
Block content

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість 16.06.2019, 07:14

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 »
Показано 31-45 з 96 повідомлень
0   Спам
66. Катерина   (26.12.2016 22:04) E-mail
Доброго дня. В п΄ ятницю 23 грудня уроки математики в Оленівській школі заміняла дружина вчителя математики яка в школі не працює. А в четвер 22 грудня уроки математики заміняла техпрацівник Кондратюк В. М. Ми в шоці. Хто дав право знущатися так з наших дітей? І ще питання. Чому нашим дітям не віддали подарунків? Рошен привіз їх ще в четвер по всіх школах роздали, а нашим дітям не дали. Директора на роботі не було, на телефонні дзвінки не відповідає. З повагою батьківський комітет школи.
Відповідь: Шановна пані Катерино! Відділ освіти стурбований ситуацією, що склалася у Оленівському НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ. Однак, у своєму поясненні від 29 грудня 2016 року директор даного закладу Стасюк Н.О. повідомляє наступне.
1) Новорічні подарунки для учнів 1-4 класів від фонду Порошенка були отримані 22.12.2016 р., а від місцевого СТОВу надійшли лише 28.12.2016 р. Тому, з метою організованої видачі подарунків учням та у зв’язку з оголошенням карантину, адміністрацією закладу було прийнято рішення про одночасну видачу подарунків від фонду Порошенка (для 1-4 класів) та від місцевих спонсорів (для 1-10 класів). Всі новорічні подарунки було видано учням 29 грудня 2016 року.
2) Уроки математики учителя Гаврилюка О.Й., який був відсутній 22.12.2016 р. та 23.12.2016 р. у зв’язку з хворою, було замінено учителями Фальківським В.М., Магаляс М.П., Канцурак Т.Ю. та Стасюк Н.О.
3) Дружина вчителя математики (звільнена 31.08.2016 р. у зв’язку з виходом на пенсію) дійсно відвідувала навчальний заклад, колег, колишніх учнів 23.12.2016 р. Однак, уроки математики у школі не проводила.
4) 22.12.2016 р. директор закладу Стасюк Н.О. була відсутня у школі у зв’язку з поїздкою у відділ освіти з метою здачі ряду необхідних документів та вирішення питань щодо перереєстрації навчального закладу. 23.12.2016 р. перебувала на робочому місці та працювала згідно плану роботи.
Також до відділу освіти надійшла заява голови батьківського комітету Оленівського НВК :ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ Нечипорук Т.В. від 29.12.2016 р. в якій вона зазначає про те, що звернення та скарги до відділу освіти від батьківського комітету закладу не надсилалися.
Враховуючи вищевикладене, відділ освіти посилить контроль за діяльністю адміністрації Оленівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ. Сподіваємося, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
65. Ярослав   (16.12.2016 10:48) E-mail
Доброго дня! Звертаюсь до Вас з таким запитанням. Чи є вакансії у місті Вінниця, на роботу вчителя історії: у школі, ліцеї, коледжі, технікумі, університеті. Який перелік документів Вам потрібен? Я маю вищу освіту, із закінченою магістратурою за плечима та 1.5 роки стажу. Чекаю на відповідь. Вельми вдячний! cool
Відповідь: Шановний Ярославе! Ви звернулися до відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації у підпорядкуванні якого перебувають лише навчальні заклади Вінницького району. Щодо наявності вакансій за посадою вчителя історії у навчальних закладах м. Вінниці радимо Вам звернутися у Департамент освіти Вінницької міської ради.
Разом з тим, повідомляємо Вам, що вакансії за посадою вчителя історії у навчальних закладах Вінницького району (станом на 29.12.2016 р.) відсутні.

0   Спам
64. Наталія   (22.11.2016 15:49) E-mail
Доброго дня! Моя дитина відвідує ДНЗ Сонечко с. Агрономічне. Дітей взагалі не виводять на прогулянку з вересня до квітня, вони цілими днями сидять у групі. Хоча згідно чинного Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів прогулянки з дітьми мають проводитися при температурі повітря не нижче -16° C. На запитання чому склалася така ситуація дають відповідь, що ваші діти не вміють одягатися самі. Але організація прогулянок в дитячому саду – це обов'язок дитсадкових працівників, що регламентується законом. При цьому як проводиться провітрювання груп залишається загадкою. Будь ласка прохання повпливайте на ситуацію, тому що на місцевому рівні питання вирішити не можливо. Дякую
Відповідь: Шановна пані Наталіє! Відділ освіти розглянув Ваше звернення. У своєму поясненні керівник дошкільного навчального закладу Нагребецька Галина Миколаївна зазначає, що прогулянки на відкритому повітрі проводяться 2 рази на день. Основними причинами скасування прогулянки або скорочення тривалості перебування на свіжому повітрі є погіршення самопочуття, порушення стану здоров`я дітей, ускладнення метеоумов та проведення культурно-освітніх заходів.

0   Спам
63. Ірина   (08.11.2016 16:25) E-mail
скажіть, будь ласка, яким нормативним актом керуються завідуюча ДНЗ, коли не дозволяє фотозйомку дітей для випускного альбому фотографом, якого обрали батьки, а пропонує лише "своїх" оператора та фотографа?
Відповідь: Шановна пані Ірино! У зв’язку з анонімністю звернення, відділ освіти не може його розглянути належним чином, так як Ви не вказали у якому саме дошкільному навчальному закладі склалася така ситуація.

0   Спам
62. Ірина   (28.10.2016 15:03) E-mail
Доброго дня. Підстажіть будь ласка я інвалід 3 групи загального захворювання чи маю я право на основну відпустку до 26 календарних днів і чи переносяться ці 2 дні на наступний рік?Дякую.
Відповідь: Шановна пані Ірино! Стосовно Вашого звернення про тривалість відпустки інвалідам III групи, відділ освіти повідомляє наступне.
Відповідно до ст.6 Закону України «Про відпустки» тривалість відпустки працівникам які належать до категорії інвалідів III групи становить 26 календарних днів, дана відпустка не ділиться на основну та додаткову. Стосовно перенесення, то щорічна відпустка на прохання працівника може бути поділена на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів (ст. 12 Закону № 504).
При поділі відпустки на частини невикористану частину щорічної відпустки має бути надано працівникові, як правило, до кінця робочого року, але не пізніше 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається відпустка. Не буде порушенням, якщо працівник використає частину щорічної відпустки в наступному робочому році.

0   Спам
61. Патріоти України   (13.10.2016 08:11) E-mail
Наболіле питання. Коли вже накінець вчителі перестануть кричати на дітей. У школі с. Медвеже Вушко, це вже стандартна ситуація.... кричати на дітей. Недавно засвітилась Правдюк Наталія Володимирівна..., дитина боїться йти в школу, бо вчителька буде кричати. Шановні !!!! То ми ж йдемо у Європу.... де ж ті Європейські цінності ? В країні йде війна, а вчителі виливають свою ненависть на дітей. Так за що гинули люди на майдані ? Будь ласка, будьте взаємно ввічливими.
Відповідь: Шановні жителі с. Медвеже Вушко! Відділ освіти стурбований ситуацією, яка склалася у Вашому навчальному закладі. З адміністрацією навчального закладу та вчителем Правдюк Н.В. проведено відповідну роботу з метою недопущення підвищення голосу на дітей. У своєму поясненні вчитель зазначає, що вона за 27 років педагогічної діяльності не дозволяла і не дозволить собі підвищувати голос на дітей. Разом з тим, відділ освіти повідомляє, що відповідно до ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» анонімні звернення не розглядаються. Тому, якщо у Вас дійсно є факти, які підтверджують неналежне ставлення до учнів з боку вчителів, радимо Вам звернутися з письмовим офіційним зверненням до адміністрації навчального закладу або до відділу освіти. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
60. Сергій   (12.10.2016 21:25) E-mail
Добрий день ! Звертаються до Вас батьки с.Жабелівка. Скажіть чи правда що в Оленівському шкільному автобусі є супроводжуючий? Вже більше року наші діти їздят самі. За ними дивиться шофер. А якщо автобус поломиться то що буде з дітьми, або дитині стане погано? Чи може бути що така людина числиться на роботі, а діти їздят самі? будь ласка, дайте відповідь нас дуже хвилює це питання.
Відповідь: Шановний Сергію! Стосовно Вашого звернення щодо вихователя по супроводу Оленівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ відділ освіти повідомляє наступне. З 07.09.2016 року на дану посаду (0,5 ставки за сумісництвом) призначена Хоменко А.Д. (основна посада – вихователь ДНЗ), яка повинна сумлінно виконувати свої посадові обов’язки. Відділом освіти проведено відповідну роботу з адміністрацією навчального закладу, зобов’язано посилити контроль за належним виконанням посадових обов’язків вихователя по супроводу Хоменко А.Д. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
59. Батьки   (11.10.2016 18:06) E-mail
Доброго дня! Ми, батьки учнів Оленівського НВК, хочемо Вас запитати про слідуюче: чому тільки у нашому НВК з усього району працює лише один працівник у їдальні, адже наші діти вдома жаліються, що їжа одноманітна і не смачна, тому і не ходять харчуватися, а майже цілий день ходять голодні. До нас доходять слухи, що зарплату одержують два працівника, а працює тільки один. По-друге, наші діти вже довгий час їздять автобусом у школу без супроводжуючого, тільки з водієм, уявіть собі, що може статися в дорозі? Меньших дітей ми відправляємо з старшокласниками, які самі ще діти. Це просто неподобство! Ми Вас просимо розібратися з цим.
Відповідь: Шановні батьки учнів Оленівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ! Відділ освіти уважно вивчив Ваше звернення і повідомляє наступне. Не тільки у Вашому навчальному закладі працює один кухар. Кількість штатних одиниць за посадою кухаря визначається Типовими штатними нормативами загальноосвітніх навчальних закладів.
Штром В.С. працює на посаді кухаря Оленівського НВК на 1 ставку: 0,5 ставки у шкільному підрозділі та 0,5 ставки у дошкільному підрозділі на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника – Шарагов В.В. Дочка повара (Штром А.М.) працює на посаді прибиральниці (на 0,5 ставки) у навчальному закладі, відповідно, вона отримує заробітну плату за виконання обов’язків прибиральниці, а не кухаря. Якщо Вас не задовольняє якість їжі, яка готується у шкільній їдальні, радимо з даним питанням звернутися спочатку до адміністрації навчального закладу.
Стосовно вихователя по супроводу, відділ освіти повідомляє наступне. З 07.09.2016 року на дану посаду (0,5 ставки за сумісництвом) призначена Хоменко А.Д. (основна посада – вихователь ДНЗ), яка повинна сумлінно виконувати свої посадові обов’язки. Відділом освіти проведено відповідну роботу з адміністрацією навчального закладу, зобов’язано посилити контроль за належним виконанням посадових обов’язків вихователя по супроводу Хоменко А.Д. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
58. Учні та батьки Михайлівської СЗШ   (10.10.2016 21:31) E-mail
Доброго дня! Хочемо відреагувати на звернення батьків Михайлівської СЗШ І-ІІІст., щодо об'яднання двох перших класів в один і надання переваги в навчанні дітей Янчицькій Л.О. На данний час в школі працює дуже багато нових вчителів і в тому числі і директор, не зайвим буде всім нагадати, що Янчицька Людмила Олександрівна, досвідченний вчитель з багаторічним стажем роботи. Знаємо батьків, які спеціально вираховували, як потрапитиїхнім дітям до неї в клас і таких батьків багато, Ви спитаєте, чому?А тому що вона не просто вчитель, а це її ПРИЗВАННЯ У ЖИТТІ, вона віддала багато років школі і вихованню наших дітей, вона навчила їх добру, людяності, вічливості за що ми їй безмежно вдячні. І томи категорично не згодні з батьками, які написали " не виконує свої обовязки перед дітьми!", це сташенний наклеп, діти її дуже люблять і поважають в її вихованців вже є свої діти і ми впевнені,що вони б пишались якби вона навчала і їхніх дітей. Великий Вам уклін, Людмило Олександрівно!
Відповідь: Шановні учні та батьки Михайлівської СЗШ І-ІІІ ступенів! Відділ освіти вдячний Вам за небайдужість до того, чим живе Ваш навчальний заклад. Приємно чути позитивні відгуки про роботу вчителя початкових класів Янчицької Л.О. Впевнені у тому, що саме тісна співпраця та розуміння з боку батьків допомагають у справі навчання та виховання підростаючого покоління у сучасних умовах. Дякуємо Вам за активну позицію щодо життєдіяльності навчального закладу!

0   Спам
57. Батьки   (10.10.2016 11:00) E-mail
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, коли включать отоплення у Вороновицькій СЗШ I-III ступенів №1, в школі дуже холодно, діти не в змозі писати в таких умовах.
Відповідь: Шановні батьки учнів Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1! Відділ освіти повідомляє, що відповідно до розпорядження заступника голови Вінницької районної державної адміністрації від 29.09.2016 р. №548 «Про початок опалювального сезону 2016-2017 років» та наказу відділу освіти від 06.10.2016 р. №360 «Про початок опалювального сезону 2016-2017 років» опалювальний сезон у навчальних закладах району розпочався 15.10.2016 року.

0   Спам
56. Людмила Іванівна   (04.10.2016 15:31) E-mail
Кілька разів просила директора Оленівського нвк взяти мене на роботу поварем, хоч би тим часово, на дикретне місце. Вона казала, що немає місця. А зі слів вчителів повар працює один, а зарплату отримує щей дочка повара. В школі її ніхто не бачив бо всі знають що вона
на роботі в Вінниці. То наші діти голодні, їдят помиї бо один повар не всигає і на роботу нікого не беруть. А зарплату двох получають?
То як це так? Розберіться будь-ласка.З повагою
Людмила.
Відповідь: Шановна Людмило Іванівно! Відділ освіти уважно вивчив Ваше звернення і повідомляє наступне. Штром В.С. працює на посаді кухаря Оленівського НВК на 1 ставку: 0,5 ставки у шкільному підрозділі та 0,5 ставки у дошкільному підрозділі на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника – Шарагов В.В. Дочка повара (Штром А.М.) працює на посаді прибиральниці (на 0,5 ставки) у навчальному закладі, відповідно, вона отримує заробітну плату за виконання обов’язків прибиральниці, а не кухаря. Щодо Вашого зауваження про те, що один кухар не встигає готувати їжу на шкільний та дошкільний підрозділ, то відділ освіти розгляне можливість додаткового виділення 0,5 ставки за посадою кухаря у Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. з 01.01.2017 року. Якщо Вас не задовольняє якість їжі, яка готується у шкільній їдальні, радимо з даним питанням звернутися спочатку до адміністрації навчального закладу.

0   Спам
55. Тимофій   (28.09.2016 14:51) E-mail
Прохання, створіть якісний сайт для школи с. Медвеже Вушко. Дуже зручно, коли працює гостьова книга, і можна задати пед колективу цікаві запитання.
Відповідь: Шановний Тимофію! Відділ освіти повідомляє, що сайт навчального закладу школа створює самостійно. На сайті Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст. міститься сторінка «Гостьова книга», на якій зазначено графік особистого прийому громадян адміністрацією навчального закладу, вказано електронну та поштову адреси школи. Якщо Вас цікавить саме розділ «Гостьова книга», то Ви можете звернутися з даною пропозицією до керівництва навчального закладу.

0   Спам
54. Вероніка Волод.   (06.09.2016 10:15) E-mail
Доброго дня! У нашій невеличкій школі директор школи не звітує голові ради школи про використання коштів, які надходять від батьків та спонсорів, та спрямовує їх туди - куди вважає запотрібе. чи може голова ради школи звернутися з запитом до районної бухгалрерії, аби прозвітувати батькам про шкільні витрати. І бачити копії документів, актів про надходження цих коштів і на що іх було списано... коли іким вини були підписані. Кошти збирають класні керівники. готівка знаходиться в директора в сейфі. чим загрожують такі порушення з боку директора, і як правельно вчинити голові ради школи.
Відповідь: Шановна Вероніко Володимирівно!
На Ваше звернення щодо використання коштів у навчальному закладі, які надходять від батьків та спонсорів, повідомляємо наступне.
По-перше, збір коштів у навчальному закладі керівником чи іншими педагогічними працівниками школи суворо ЗАБОРОНЕНО. У разі виявлення даного порушення усім причетним до справи збору чи/та використання благодійних внесків може загрожувати звільнення за відповідною статтею.
По-друге, благодійні внески надаються відповідно до п.2 Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетним установам та закладам освіти.
По-третє, керівник навчального закладу ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ за підсумками навчального року, у червні-серпні, звітувати на загальних зборах педагогічного колективу, батьківського комітету та громадськості (відповідно п.4. Примірного положення про порядок звітування керівників навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23.03.2015р. №178).

0   Спам
53. батьки Михайлівської СЗШ   (17.08.2016 13:57) E-mail
щановна Світлана Михайлівна!
звертаються до Вас батьки 1-го Б та 1-А класів Михайлівської школи з проханням допомогти нашим дітям отримати якісну освіту та мати в житті приклад для наслідування в особі класного керівника, який добросовісно виконує свої обовязки, пропагує власними вчинками добро, людяність та добропоряднісь( а не на словах і то на публіку) . У нас болить , що добру та чесну , відповідальну та сумлінну вчительку Сірко В.І. відсоронят від навчання наших дітей. Янчицька Л.О. не виконує свої обовязки перед дітьми: може покинути і поїхати в Польщу заробляти гроші,. а наших дітей не буде кому навчати дору , справедливості, любові до ближнього - ЛЮДЯНОСТІ!!!! Просимо втрутитися і вирішити дане питання на користь наших дітей. Дайте нам справжнього ВЧИТЕЛЯ. Залишаємо за собою право шукати справедливості в інших інстанціях. З повагою батьки. cry
Відповідь: Шановні батьки учнів 1-А та 1-Б класів Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст.!
На Ваше звернення відділ освіти повідомляє наступне. У зв’язку із зменшенням кількості учнів у 1-А та 1-Б класах Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст., з 01.09.2016 року дані класи об’єднано у один 2 клас. У зв’язку з цим, постало питання щодо призначення вчителя 2 класу. Оскільки, Янчицька Л.О. тривалий час працює на посаді вчителя початкових класів, має 26 років педагогічного стажу, є спеціалістом «Вищої» кваліфікаційної категорії, тому і має переваги щодо призначення її вчителем 2 класу. Питання щодо належного виконання своїх посадових обов’язків вчителем 2 класу Янчицькою Л.О. знаходиться на постійному контролі у адміністрації Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст.
Відділ освіти сподівається, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
52. Ольга   (22.07.2016 20:17) E-mail
Добрий день. Звертаюсь до вас вдруге. Хочу отримати відповідь на питання. Чи існує рейтинг серед шкіл Вінницького району за результатами оцінювання ЗНО за 2016 навчальний рік. Бачила такий рейтинг серед Вінницьких шкіл,тому стало дуже цікаво яке місце займає школа яку відвідують мої діти. Сподіваюсь на швидку відповідь. Дуже не хочеться звертатись втретє.
Відповідь: Шановна пані Ольго!
На Ваше звернення щодо рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами ЗНО повідомляємо, що в компетенцію відділу освіти не входить питання проведення, аналізу та оприлюднення результатів ЗНО та рейтингу навчальних закладів за щорічними підсумками ЗНО.
З розгорнутою аналітичною довідкою з даного питання можна ознайомитись в мережі Інтернет на сайті Регіонального Центру оцінювання якості освіти Вінницької області, виокремивши закади освіти Вінницького району.


Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *:
ЦНІЗЗОВР; 2019