ВІДДІЛ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ РДА
Гостьова книга
Меню сайту

Block title
Block content

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість 23.10.2019, 12:38

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 »
Показано 31-45 з 101 повідомлень
0   Спам
71. Оксана [0980927074]   (02.02.2017 14:59)
Доброго дня,хочу до вас зверн. У нас є дитячий садок, він є комунальна організація. Прод.привозять з обл.. Продукти на сьогоднішній день дуже різноманітні і качествені. В садку працює кухар вже як 2 роки. Проблема в тому що вона дає таке дітям їсти, що у мене шок! На сніданок вона варить суп(пшеничний, ячневий, горох. и т. д) дає чай и хліб з маслом. На обід вона доливає в той суп води перекіпьячує його і дає на обід знову. На друге як коли, картошку макарони и сорделька порізана кубіками як зажарка. На полднік вона дає дітям частіще всього хол. кіпячене молоко, яке вона кіпьятит ще в 11 годин і прянік, або чай і хліб, часом буває з варенням. Все! А та їжа яка повина бути вона пише в меню-розкладі, для сдачі у вищи організаціі.
Відповідь: Шановна пані Оксано! У зв’язку з анонімністю Вашого звернення, відділ освіти не може його розглянути належним чином, так як Ви не вказали у якому саме дошкільному навчальному закладі склалася така ситуація.

0   Спам
70. Альона Борисівна Клебан   (23.01.2017 22:50) E-mail
Доброго вечора. Моя дитина навчається в ДНЗ с. Пилява, дуже чудовий садочок і працівники там теж класні. Але... Цього року в мене виникла проблема, я влаштувася на роботу в смт.Тиврів, графік роботи з 8.00 до 18.00. Садочок же працює з 8.30 до 18.00. Я звернулася у ДНЗ у смт. Тиврів про влаштування дитини в садочок, але мені ВІДМОВИЛИ((((( cry Чому? Пояснили це тим, що:
- в с. Пилява є садочок,
- ми не проживаємо на території смт.Тиврів;
- дитина не приписана в смт.Тиврів
- вирішуйте зі своїм ДНЗ про графік(((
Звернулась, я нашої завідуючої, вона сказала, що будемо змінювати графік, лише за згодою батьків. Зібрали батьків, полови "за", половина "проти", 1 місяць зробили екперементним з 8.00 до 17.00, але нічого це не дало, перейшли на той же режим 8.30 до 18.00.
Підскажіть, хіба не можна щось зробити: перевестися нас в садочок смт. Тиврів або ж змінити графік нашого садочка з 7.30 до 18.00?
Відповідь: Шановна Альоно Борисівно! Ви звернулися до відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації у підпорядкуванні якого знаходяться лише дошкільні навчальні заклади Вінницького району. Дошкільні заклади Тиврівського району перебувають у підпорядкуванні відділу освіти Тиврівської районної державної адміністрації, куди і радимо Вам звернутися із даним питанням.

0   Спам
69. Ірина   (12.01.2017 20:11) E-mail
08.11.16 я зверталасья з запитанням. Відповідь не було надано у зв’язку з анонімністю звернення, така ситуація склалася у ДНЗ № 46 м. Вінниця. Дякую. Чекати на Вашу відповідь, та прошу вжити міри.
Відповідь: Шановна пані Ірино! Ви звернулися до відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації у підпорядкуванні якого знаходяться лише дошкільні навчальні заклади Вінницького району. Дошкільні заклади м. Вінниці перебувають у підпорядкуванні Департаменту освіти Вінницької міської ради, куди і радимо Вам звернутися із даним питанням.

0   Спам
68. Мирослава   (11.01.2017 18:24) E-mail
Дуже вдячні колективу Бохоницького ДНЗ "Дзвіночок"! За їхню працю і турботу до дітей, повагу до батьків. Моя донька ходить до цього дитячого садочка, і дуже задоволена ставленням. Коли моя дитина знаходиться у даному закладі я спокійна душею. Свята завжди проводяться на вищому рівні, а скільки в них ідей для оформлення свят eek харчування - на вищому рівні, і дитина завжди сита. Дякую завідуючій Мельник І.Г. за щирість і розуміння, повагу до батьків, не кожен зуміє так по- людяному ставитися. ВЕЛИКЕ І ЩИРЕ ВАМ ДЯКУЮ!!!
Відповідь: Шановна пані Мирославо! Нам дуже приємно читати позитивні відгуки про роботу навчальних закладів Вінницького району. Дякуємо Вам за гарні слова на адресу працівників та завідувача ДНЗ «Дзвіночок» с. Бохоники та небайдужість до життєдіяльності навчального закладу. Сподіваємось, що і в подальшому Ви будете задоволені роботою дошкільного закладу.

0   Спам
67. Светлана Светлая   (28.12.2016 22:30) E-mail
Доброго дня!Хочу подякувати завiдувачевi,музичному керiвнику та вихователям старшоi групи ДНЗ "Сонечко" с.Агрономiчне за мега позитивний,цiкавий,сучасний новорiчний ранок!Свята завжди проходят на вищому рiвнi!!!
Гарних свят,здоров'я,миру вдячних дiток та розумiючих батькiв!!!
Відповідь: Шановна пані Світлано! Нам дуже приємно читати позитивні відгуки про роботу навчальних закладів Вінницького району. Дякуємо Вам за гарні слова на адресу працівників ДНЗ «Сонечко» с. Агрономічне та небайдужість до життєдіяльності навчального закладу. Бажаємо Вам веселих новорічних свят, гарного настрою, родинного затишку та благополуччя у Новому році!

0   Спам
66. Катерина   (26.12.2016 22:04) E-mail
Доброго дня. В п΄ ятницю 23 грудня уроки математики в Оленівській школі заміняла дружина вчителя математики яка в школі не працює. А в четвер 22 грудня уроки математики заміняла техпрацівник Кондратюк В. М. Ми в шоці. Хто дав право знущатися так з наших дітей? І ще питання. Чому нашим дітям не віддали подарунків? Рошен привіз їх ще в четвер по всіх школах роздали, а нашим дітям не дали. Директора на роботі не було, на телефонні дзвінки не відповідає. З повагою батьківський комітет школи.
Відповідь: Шановна пані Катерино! Відділ освіти стурбований ситуацією, що склалася у Оленівському НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ. Однак, у своєму поясненні від 29 грудня 2016 року директор даного закладу Стасюк Н.О. повідомляє наступне.
1) Новорічні подарунки для учнів 1-4 класів від фонду Порошенка були отримані 22.12.2016 р., а від місцевого СТОВу надійшли лише 28.12.2016 р. Тому, з метою організованої видачі подарунків учням та у зв’язку з оголошенням карантину, адміністрацією закладу було прийнято рішення про одночасну видачу подарунків від фонду Порошенка (для 1-4 класів) та від місцевих спонсорів (для 1-10 класів). Всі новорічні подарунки було видано учням 29 грудня 2016 року.
2) Уроки математики учителя Гаврилюка О.Й., який був відсутній 22.12.2016 р. та 23.12.2016 р. у зв’язку з хворою, було замінено учителями Фальківським В.М., Магаляс М.П., Канцурак Т.Ю. та Стасюк Н.О.
3) Дружина вчителя математики (звільнена 31.08.2016 р. у зв’язку з виходом на пенсію) дійсно відвідувала навчальний заклад, колег, колишніх учнів 23.12.2016 р. Однак, уроки математики у школі не проводила.
4) 22.12.2016 р. директор закладу Стасюк Н.О. була відсутня у школі у зв’язку з поїздкою у відділ освіти з метою здачі ряду необхідних документів та вирішення питань щодо перереєстрації навчального закладу. 23.12.2016 р. перебувала на робочому місці та працювала згідно плану роботи.
Також до відділу освіти надійшла заява голови батьківського комітету Оленівського НВК :ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ Нечипорук Т.В. від 29.12.2016 р. в якій вона зазначає про те, що звернення та скарги до відділу освіти від батьківського комітету закладу не надсилалися.
Враховуючи вищевикладене, відділ освіти посилить контроль за діяльністю адміністрації Оленівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ. Сподіваємося, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
65. Ярослав   (16.12.2016 10:48) E-mail
Доброго дня! Звертаюсь до Вас з таким запитанням. Чи є вакансії у місті Вінниця, на роботу вчителя історії: у школі, ліцеї, коледжі, технікумі, університеті. Який перелік документів Вам потрібен? Я маю вищу освіту, із закінченою магістратурою за плечима та 1.5 роки стажу. Чекаю на відповідь. Вельми вдячний! cool
Відповідь: Шановний Ярославе! Ви звернулися до відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації у підпорядкуванні якого перебувають лише навчальні заклади Вінницького району. Щодо наявності вакансій за посадою вчителя історії у навчальних закладах м. Вінниці радимо Вам звернутися у Департамент освіти Вінницької міської ради.
Разом з тим, повідомляємо Вам, що вакансії за посадою вчителя історії у навчальних закладах Вінницького району (станом на 29.12.2016 р.) відсутні.

0   Спам
64. Наталія   (22.11.2016 15:49) E-mail
Доброго дня! Моя дитина відвідує ДНЗ Сонечко с. Агрономічне. Дітей взагалі не виводять на прогулянку з вересня до квітня, вони цілими днями сидять у групі. Хоча згідно чинного Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів прогулянки з дітьми мають проводитися при температурі повітря не нижче -16° C. На запитання чому склалася така ситуація дають відповідь, що ваші діти не вміють одягатися самі. Але організація прогулянок в дитячому саду – це обов'язок дитсадкових працівників, що регламентується законом. При цьому як проводиться провітрювання груп залишається загадкою. Будь ласка прохання повпливайте на ситуацію, тому що на місцевому рівні питання вирішити не можливо. Дякую
Відповідь: Шановна пані Наталіє! Відділ освіти розглянув Ваше звернення. У своєму поясненні керівник дошкільного навчального закладу Нагребецька Галина Миколаївна зазначає, що прогулянки на відкритому повітрі проводяться 2 рази на день. Основними причинами скасування прогулянки або скорочення тривалості перебування на свіжому повітрі є погіршення самопочуття, порушення стану здоров`я дітей, ускладнення метеоумов та проведення культурно-освітніх заходів.

0   Спам
63. Ірина   (08.11.2016 16:25) E-mail
скажіть, будь ласка, яким нормативним актом керуються завідуюча ДНЗ, коли не дозволяє фотозйомку дітей для випускного альбому фотографом, якого обрали батьки, а пропонує лише "своїх" оператора та фотографа?
Відповідь: Шановна пані Ірино! У зв’язку з анонімністю звернення, відділ освіти не може його розглянути належним чином, так як Ви не вказали у якому саме дошкільному навчальному закладі склалася така ситуація.

0   Спам
62. Ірина   (28.10.2016 15:03) E-mail
Доброго дня. Підстажіть будь ласка я інвалід 3 групи загального захворювання чи маю я право на основну відпустку до 26 календарних днів і чи переносяться ці 2 дні на наступний рік?Дякую.
Відповідь: Шановна пані Ірино! Стосовно Вашого звернення про тривалість відпустки інвалідам III групи, відділ освіти повідомляє наступне.
Відповідно до ст.6 Закону України «Про відпустки» тривалість відпустки працівникам які належать до категорії інвалідів III групи становить 26 календарних днів, дана відпустка не ділиться на основну та додаткову. Стосовно перенесення, то щорічна відпустка на прохання працівника може бути поділена на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів (ст. 12 Закону № 504).
При поділі відпустки на частини невикористану частину щорічної відпустки має бути надано працівникові, як правило, до кінця робочого року, але не пізніше 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається відпустка. Не буде порушенням, якщо працівник використає частину щорічної відпустки в наступному робочому році.

0   Спам
61. Патріоти України   (13.10.2016 08:11) E-mail
Наболіле питання. Коли вже накінець вчителі перестануть кричати на дітей. У школі с. Медвеже Вушко, це вже стандартна ситуація.... кричати на дітей. Недавно засвітилась Правдюк Наталія Володимирівна..., дитина боїться йти в школу, бо вчителька буде кричати. Шановні !!!! То ми ж йдемо у Європу.... де ж ті Європейські цінності ? В країні йде війна, а вчителі виливають свою ненависть на дітей. Так за що гинули люди на майдані ? Будь ласка, будьте взаємно ввічливими.
Відповідь: Шановні жителі с. Медвеже Вушко! Відділ освіти стурбований ситуацією, яка склалася у Вашому навчальному закладі. З адміністрацією навчального закладу та вчителем Правдюк Н.В. проведено відповідну роботу з метою недопущення підвищення голосу на дітей. У своєму поясненні вчитель зазначає, що вона за 27 років педагогічної діяльності не дозволяла і не дозволить собі підвищувати голос на дітей. Разом з тим, відділ освіти повідомляє, що відповідно до ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» анонімні звернення не розглядаються. Тому, якщо у Вас дійсно є факти, які підтверджують неналежне ставлення до учнів з боку вчителів, радимо Вам звернутися з письмовим офіційним зверненням до адміністрації навчального закладу або до відділу освіти. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
60. Сергій   (12.10.2016 21:25) E-mail
Добрий день ! Звертаються до Вас батьки с.Жабелівка. Скажіть чи правда що в Оленівському шкільному автобусі є супроводжуючий? Вже більше року наші діти їздят самі. За ними дивиться шофер. А якщо автобус поломиться то що буде з дітьми, або дитині стане погано? Чи може бути що така людина числиться на роботі, а діти їздят самі? будь ласка, дайте відповідь нас дуже хвилює це питання.
Відповідь: Шановний Сергію! Стосовно Вашого звернення щодо вихователя по супроводу Оленівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ відділ освіти повідомляє наступне. З 07.09.2016 року на дану посаду (0,5 ставки за сумісництвом) призначена Хоменко А.Д. (основна посада – вихователь ДНЗ), яка повинна сумлінно виконувати свої посадові обов’язки. Відділом освіти проведено відповідну роботу з адміністрацією навчального закладу, зобов’язано посилити контроль за належним виконанням посадових обов’язків вихователя по супроводу Хоменко А.Д. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
59. Батьки   (11.10.2016 18:06) E-mail
Доброго дня! Ми, батьки учнів Оленівського НВК, хочемо Вас запитати про слідуюче: чому тільки у нашому НВК з усього району працює лише один працівник у їдальні, адже наші діти вдома жаліються, що їжа одноманітна і не смачна, тому і не ходять харчуватися, а майже цілий день ходять голодні. До нас доходять слухи, що зарплату одержують два працівника, а працює тільки один. По-друге, наші діти вже довгий час їздять автобусом у школу без супроводжуючого, тільки з водієм, уявіть собі, що може статися в дорозі? Меньших дітей ми відправляємо з старшокласниками, які самі ще діти. Це просто неподобство! Ми Вас просимо розібратися з цим.
Відповідь: Шановні батьки учнів Оленівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ! Відділ освіти уважно вивчив Ваше звернення і повідомляє наступне. Не тільки у Вашому навчальному закладі працює один кухар. Кількість штатних одиниць за посадою кухаря визначається Типовими штатними нормативами загальноосвітніх навчальних закладів.
Штром В.С. працює на посаді кухаря Оленівського НВК на 1 ставку: 0,5 ставки у шкільному підрозділі та 0,5 ставки у дошкільному підрозділі на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника – Шарагов В.В. Дочка повара (Штром А.М.) працює на посаді прибиральниці (на 0,5 ставки) у навчальному закладі, відповідно, вона отримує заробітну плату за виконання обов’язків прибиральниці, а не кухаря. Якщо Вас не задовольняє якість їжі, яка готується у шкільній їдальні, радимо з даним питанням звернутися спочатку до адміністрації навчального закладу.
Стосовно вихователя по супроводу, відділ освіти повідомляє наступне. З 07.09.2016 року на дану посаду (0,5 ставки за сумісництвом) призначена Хоменко А.Д. (основна посада – вихователь ДНЗ), яка повинна сумлінно виконувати свої посадові обов’язки. Відділом освіти проведено відповідну роботу з адміністрацією навчального закладу, зобов’язано посилити контроль за належним виконанням посадових обов’язків вихователя по супроводу Хоменко А.Д. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
58. Учні та батьки Михайлівської СЗШ   (10.10.2016 21:31) E-mail
Доброго дня! Хочемо відреагувати на звернення батьків Михайлівської СЗШ І-ІІІст., щодо об'яднання двох перших класів в один і надання переваги в навчанні дітей Янчицькій Л.О. На данний час в школі працює дуже багато нових вчителів і в тому числі і директор, не зайвим буде всім нагадати, що Янчицька Людмила Олександрівна, досвідченний вчитель з багаторічним стажем роботи. Знаємо батьків, які спеціально вираховували, як потрапитиїхнім дітям до неї в клас і таких батьків багато, Ви спитаєте, чому?А тому що вона не просто вчитель, а це її ПРИЗВАННЯ У ЖИТТІ, вона віддала багато років школі і вихованню наших дітей, вона навчила їх добру, людяності, вічливості за що ми їй безмежно вдячні. І томи категорично не згодні з батьками, які написали " не виконує свої обовязки перед дітьми!", це сташенний наклеп, діти її дуже люблять і поважають в її вихованців вже є свої діти і ми впевнені,що вони б пишались якби вона навчала і їхніх дітей. Великий Вам уклін, Людмило Олександрівно!
Відповідь: Шановні учні та батьки Михайлівської СЗШ І-ІІІ ступенів! Відділ освіти вдячний Вам за небайдужість до того, чим живе Ваш навчальний заклад. Приємно чути позитивні відгуки про роботу вчителя початкових класів Янчицької Л.О. Впевнені у тому, що саме тісна співпраця та розуміння з боку батьків допомагають у справі навчання та виховання підростаючого покоління у сучасних умовах. Дякуємо Вам за активну позицію щодо життєдіяльності навчального закладу!

0   Спам
57. Батьки   (10.10.2016 11:00) E-mail
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, коли включать отоплення у Вороновицькій СЗШ I-III ступенів №1, в школі дуже холодно, діти не в змозі писати в таких умовах.
Відповідь: Шановні батьки учнів Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1! Відділ освіти повідомляє, що відповідно до розпорядження заступника голови Вінницької районної державної адміністрації від 29.09.2016 р. №548 «Про початок опалювального сезону 2016-2017 років» та наказу відділу освіти від 06.10.2016 р. №360 «Про початок опалювального сезону 2016-2017 років» опалювальний сезон у навчальних закладах району розпочався 15.10.2016 року.


Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *:
ЦНІЗЗОВР; 2019