ВІДДІЛ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ РДА
Гостьова книга
Меню сайту

Block title
Block content

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість 18.07.2019, 19:18

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1 2 3 ... 6 7 »
Показано 1-15 з 96 повідомлень
0   Спам
96. Людмила [Ludmila]   (02.06.2019 23:43)
Доброго дня. Побачила звернення від пані Світлани про некомпетентність і непрофесіоналізм учителя Бохоницької СЗОШ I-III ступенів Вінницького району, Вінницької області Войтун Н.О.
Мені дивно читати такий неприємний відгук, бо знаю її особисто багато років, знаю як багато часу вона присвятила і продовжує присвячувати діткам для вивчення алгебри і геометрії.
За її учительський шлях багато учнів успішно складали шкільні випускні екзамени, ЗНО і вступали у вищі та середні спеціальні навчальні заклади на обрані спеціальності та успішно закінчували їх. Скажу більше – я надзвичайно рада що саме мене вчила Войтун Наталя Олексіївна, а зараз навчає і мою доньку. Дуже вдячна за її професіоналізм і наполегливу працю.

-1   Спам
95. Світлана [380989409194]   (06.05.2019 18:31)
Доброго дня ! Звертаюся до Вас з наболілим питанням щодо стану навчання та викладання алгебри та геометрії у  Бохоницькій СЗОШ  I-III ступеніів Вінницького району, Вінницької області учителем Войтун Н.О. Уроки не проходять належним чином, учитель систематично запізнюється або взагалі не приходить на уроки, пропущені теми не пояснює. На екзаменах підказує окремим учням, іншим занижує оцінки.Пройшло 2роки, "учитель" продовжує принижувати мою дитину, перестрівши у селі і обізвавши глухою і німою. Моя донька прийшла знервована, заплакана. Невже це правильний підхід до дітей, може так  модно бути і розмовляти  таким тоном??Не хотілося порушувати цю справу, але далі так не може продовжуватись. Де її людська гідність, повага до дітей та батьків???? Чому моя дитина має нервувати, отримувати стрес, має підніматися тиск? Хто захистить мою дитину? Прошу перевірити стан викладання предмету цього учителя, якщо її можна так назвати, а також якість складання іспиту з математики.

0   Спам
94. Батьки 1-го класу Вінницької облю   (07.11.2018 11:27) E-mail
Доброго дня, скажіть будь ласка, якщо батьки не згодні з звільненням вчителя, класного керівника наших діток чи можемо ми вплинути на ситуацію і як? директор відмовляється допомогти.
Відповідь: Шановні батьки 1-го класу! Оскільки ви не вказали ні заклад освіти, ні
навіть район, в якому склалася така ситуація, відділ освіти Вінницької
райдержадміністрації не може надати кваліфікованої відповіді на дане
питання.

0   Спам
93. Прибузька школа   (25.09.2018 13:50) E-mail
(продовження)Так як директор знаходиться в головбуха на гачку, то вона і не хоче брати звільнену лікарку Аллу Василівну, хоча весь колектив ЗА її повернення,бо вона любила дітей і є лікарем від Бога. Сама головбух Гусак О.М. на роботу ходить,як хоче (коли хоче-приходить і йде), ЦІЛЕ літо на роботу не ходила! І так постійно! Для неї взагалі закони не писані!! Також вона хоче ставку вихователя і нянечки, прагне позабирати всі ставки, які тільки є, але працювати не хоче, лише збагачуватись за користь інших!!! Колектив втомився від цієї несправедливості та боїться щось сказати, щоб не поплатитись роботою!! Після приходу головбуха та її НЕКОМПЕТЕНТНОЇ НІ В ЧОМУ (тупої,як дерево) дочки, колектив попав у їх зміїне кубло! ЦЕ НОРМАЛЬНО? Лікар, який НЕ ВМІЄ лікувати дітей, не має ні знань, ні практики ні навіть освіти!!Розберіться ж по справедливості, бо якщо вони далі залишаться на своїх посадах, то про який прогрес в державі та освіті може йти мова??
Відповідь: На звернення щодо діяльності Прибузької школи-інтернат відділ освіти
повідомляє, що даний заклад не перебуває у підпорядкуванні відділу освіти
Вінницької районної державної адміністрації. З даним питанням радимо
звернутися до Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

0   Спам
92. Прибузька школа   (25.09.2018 13:49) E-mail
Прибузька школа-інтернат завжди мала в штатному розкладі лікаря і до приходу в школу головного бухгалтера колектив був дружній і справлявся зі своїми обов'язками! А з приходом на посаду головного бухгалтера Гусак О.М. все змінилось в найгіршу сторону! Оскільки в директора постійні проблеми з алкоголем (що ні для кого не секрет) гол.бухгалтер взяла всю "владу" в свої руки (в тому числі й над директором).Вижила лікаря, а на її місце влаштувала свою дочку Остапенко Л., яка не має ні розуму в голові, ані належної освіти, адже за професією вона фельдшер! В штатному розкладі немає цієї посади, а обов'язково потрібен лікар! Крім того вона займає ще й такі посади: вчитель ЛФК, хоча з 1го вересня вона не провела ще ні одного урока !
Відповідь: На звернення щодо діяльності Прибузької школи-інтернат відділ освіти
повідомляє, що даний заклад не перебуває у підпорядкуванні відділу освіти
Вінницької районної державної адміністрації. З даним питанням радимо
звернутися до Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

0   Спам
91. Прибузька школа   (25.09.2018 13:26) E-mail
Прибузька школа-інтернат завжди мала в штатному розкладі лікаря і до приходу в школу гол.бухгалтера колектив був дружній і справлявся зі своїми обов'язками! А з приходом на посаду гол.бух.Гусак О.М. все змінилось в найгіршу сторону! Оскільки в директора постійні проблеми з алкоголем, гол.бухгалтер взяла всю "владу" в свої руки.Вижила лікаря, а на її місце влаштувала свою дочку Остапенко Л., яка не має ні розуму в голові, ані належної освіти,бо професією вона фельдшер!В штатному розкладі немає цієї посади, а потрібен лікар! Крім того вона займає посаду вчитель ЛФК, хоча з 1го вересня не провела ще ні одного урока!Сама головбух на роботу ходить,як хоче (коли хоче-приходить і йде), ЦІЛЕ літо на роботу не ходила!Для неї взагалі закони не писані!Колектив втомився від цього бардаку та боїться щось сказати, щоб не поплатитись роботою!Розберіться ж по справедливості, бо якщо вони далі залишаться на своїх посадах, то про який прогрес в державі та освіті може йти мова?
Відповідь: На звернення щодо діяльності Прибузької школи-інтернат відділ освіти
повідомляє, що даний заклад не перебуває у підпорядкуванні відділу освіти
Вінницької районної державної адміністрації. З даним питанням радимо
звернутися до Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

0   Спам
90. Мама   (25.04.2018 10:01) E-mail
Доброго дня!Хочу подякувати нашому учителю Галині Сергіївні Савчинській за її любов до наших діток і за те,що вкладає в них душу і знання.За те,що відноситься до них,як турботлива мама.Директору Агрономічненської школи вдячні за розуміння і підтримку.Здоров'я та успіхів у всіх починаннях.
Відповідь: Шановна пані Світлано! Нам дуже приємно читати позитивні відгуки про роботу навчальних закладів Вінницького району. Дякуємо Вам за гарні слова на адресу учителя Галини Сергіївни Савчинської та директора Агрономічненської школи та небайдужість до життєдіяльності навчального закладу. Сподіваємось, що і в подальшому Ви будете задоволені роботою закладу.

0   Спам
89. Олена   (09.04.2018 21:27) E-mail
Доброго вечора! Скажіть будь-ласка чи є вільні вакансії вчителя біології та хімії у школах Вінницького району?
Відповідь: Шановна пані Олено! Відділ освіти повідомляє, що станом на 1 червня 2018 року вакансії за посадою вчителя біології та хімії у закладах освіти Вінницького району відсутні.
З будь-яких кадрових питань у закладах освіти Вінницького району звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна)

0   Спам
88. Любов   (27.03.2018 13:54) E-mail
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, чи є вільні вакансії вчителя української мови і літератури, англійської мови і зарубіжної літератури у школах Вінницького району, а саме у смт Стрижавка?
Відповідь: Шановна пані Любов! Відділ освіти повідомляє, що станом на 1 квітня 2018 року вакансії за посадою вчителя української мови і літератури, англійської мови і зарубіжної літератури у закладах освіти Вінницького району відсутні.
З будь-яких кадрових питань у закладах освіти Вінницького району звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна)

0   Спам
87. Марія   (11.03.2018 19:17) E-mail
Добрий день! Допоможіть вплинути на ситуацію з котельнею школи с. Агрономічне
Всю зиму там топлять незрозуміло чим, тому що з труби йде чорний смердючий дим, яким дихають дітки дитячого садочку, що розташований поруч. Також жителі прилеглих будинків не можуть ні відкрити вікна, ні розвішати білизну, тому що сморід страшенний. Можу надати фотодокази. Надіюсь на позитивне вирішення даного питання, щоб нам не прийшлося звертатися в екологічну інспекцію. Дякую
Відповідь: Шановна пані Маріє! Протягом опалювального періоду в котельні Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. палять дровами та брикетами належної якості (протокол випробувань №0065 від 11.01.2018 р. державного підприємства «Рівненський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»). Разом з тим, відділ освіти повідомляє, що станом на сьогоднішній день дане питання вивчається Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області.
Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
86. Віталій   (03.03.2018 15:04) E-mail
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи є вільні вакансії вчителя історії та правознавства у школах Вінницького району?
Відповідь: Шановний пане Віталію! Відділ освіти повідомляє, що станом на 12 березня 2018 року вакансії за посадою вчителя історії та правознавства у закладах освіти Вінницького району відсутні.

0   Спам
85. Ольга   (01.03.2018 12:14) E-mail
Доброго дня. Моя дитина навчається у школі вінницького району. Я б хотіла почитати про обов'язки класного керівника і батьків. У яких документах про це написано? Особливо мене цікавить питання, чи може класний керівник відмовити батькам у виписці оцінок із журналу ? Які обов'язки класного керівника щодо перевірки щоденників? Батькам нашого класу відмовляють у виписці оцінок. Пропонуючи прийти у понеділок (батьківський день) і переглянути оцінки своєї дитини. Виписувати їх теж не дозволяють. Ми розуміємо, що дитина повинна давати щоденник на оцінки, але не завжди вчитель встигає за коротку перерву записати всім бажаючим оцінки у щоденник. Крім того, діти старших класів не поспішають давати щоденник на погані оцінки. Дякую.
Відповідь: Шановна пані Ольго! Діяльність класного керівника регламентовано Положенням про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.09.2000 р. №434 та Статутом закладу освіти. Інформацію про обов’язки батьків можна знайти в Конституції України, Законі України «Про освіту» та в Статуті закладу освіти.
Щодо питань, піднятих Вами у зверненні, відділ освіти повідомляє наступне. Відповідно до Положення класний керівник зобов’язаний контролювати рівень навчальних досягнень учнівського колективу, систематично повідомляючи батьків про отримані учнями оцінки в усній чи письмовій формі. Форма, в якій оцінки доводяться до відома батьків, визначається в закладі освіти на рівні адміністрації.
Разом з тим, відділ освіти повідомляє, що особливості роботи класного керівника можуть бути обумовлені і в інших нормативних документах закладу освіти, наприклад: Правилах внутрішнього трудового розпорядку, посадовій інструкції класного керівника та ін. Тому для об’єктивного вирішення проблемних питань радимо Вам звернутися до керівника закладу освіти, в якому навчається Ваша дитина.
Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
84. Олександр   (13.02.2018 12:42) E-mail
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи є вільні вакансії вчителя історії та правознавства у школах м. Вінниці?
Відповідь: Шановний пане Олександре! Ви звернулися до відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації, в підпорядкуванні якого перебувають лише заклади освіти Вінницького району. Щодо вирішення питання, піднятого у Вашому зверненні, радимо Вам звернутися у Департамент освіти Вінницької міської ради.
З будь-яких кадрових питань у закладах освіти Вінницького району звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна)

0   Спам
83. Євгенія   (05.12.2017 22:34) E-mail
По-друге, знову ж ,директор школи повідомила, що тимчасово уроки будуть проходити в "стаціонарно" тобто лише учитель буде ходити по холодних коридорах. Але чомусь є самі незадоволені вчителі, такі як: Лемещенко Ольга Миколаївна та Прикмета Олена Олексіївна, які вважають що їм набагато важче переходити з класу в клас,ніж класу з 25 чоловік. Якщо їм так важко ,можливо треба піти на пенсію та дати дорогу молодим спеціалістам які будуть віддаватися своїй справі на всі 100 %???
Дуже прошу розібратися з цією ситуацію та надати мені розгорнуту відповідь з рішенням цих пробем! Буду з нетерпінням чекати відповіді та радикальних змін у цьому "анархічному" закладі!
З повагою, мама учня!
Відповідь: Шановна пані Євгеніє! Відділ освіти повідомляє, що оскільки Ваше звернення надіслано з електронної пошти, яку не можна ідентифікувати (з неї неможливо встановити авторство), згідно ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» таке звернення визнається анонімним і розгляду не підлягає. Якщо ж Вас дійсно хвилюють питання щодо організації освітнього процесу в Агрономічненській СЗШ І-ІІІ ст., радимо Вам офіційно звернутися до директора школи для вирішення проблемних питань. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
82. Євгенія   (05.12.2017 22:33) E-mail
Доброго вечору! Хочу повідомити про предвзяте відношення вчителів Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. Всім відома ситуація з опаленням у цій школі, яка склалася нещодавно. Діти довгий час знаходилися на вимушених канікулах. На вихідних , під час інспекції температурного режиму у школі, директор школи Ануфрієва Н.М. сказала, що тимчасово замість предметів фізкультури, музики, трудового навчання, будуть додаткові уроки математи, укр. мови і т.д. Сьогодні ранком моя дитина збиралася до школи і я сама сказала, щоб син не брав спортивну форму. Згодом, мій син зателефонував мені засмучений, що у них все-таки був урок фізкультури, і майже всі учні були без спортивної форми , але чомусь свій гнів вчитель Сергій Ізотович вирішив зігнати саме на моєму синові і принижував його на очах у всього класу! У мене питання до керівництва закладу: А чи має значення слово директора для вчителів? Чи це лише пусте місце?
Відповідь: Шановна пані Євгеніє! Відділ освіти повідомляє, що оскільки Ваше звернення надіслано з електронної пошти, яку не можна ідентифікувати (з неї неможливо встановити авторство), згідно ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» таке звернення визнається анонімним і розгляду не підлягає. Якщо ж Вас дійсно хвилюють питання щодо організації освітнього процесу в Агрономічненській СЗШ І-ІІІ ст., радимо Вам офіційно звернутися до директора школи для вирішення проблемних питань. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.


Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *:
ЦНІЗЗОВР; 2019