ВІДДІЛ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ РДА
Гостьова книга
Меню сайту

Block title
Block content

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість 01.06.2020, 01:53

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1 2 3 ... 6 7 »
Показано 1-15 з 102 повідомлень
0   Спам
102. Анонім [markiza]   (02.03.2020 21:23)
Добрий день,вдруге звертаюсь до вас,з проханням перевірити вчительку 2 класу Медвеже- Вушківської школи Шевчук І.І.. Вона постійно кричить на дітей,це знущання,коли кажеш що так не можна,вчителька відповідає,що діти її інакше не чують.Директор знає і ніяк не реагує.Покривають всі один одного.Ви не директора питайте,а дітей.Вони вам чесно розкажуть,як вчителька до них відноситься. Також розділила дітей на хороших(мами яких покривають вчительку і подарунки приносять ) і на поганих(це діти тих мам які кошти не хочуть здавати на клас щомісячно чи на подарунки вчительці).Звертаюсь анонімно,тому що моїй дитині ще вчитись в цій школі.

0   Спам
101. Оксана [Pivoshka]   (07.10.2019 20:20) E-mail
Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, чи є у вас вільні вакансії на посаду вчителя географії? Заздалегідь вдячна за відповідь!

0   Спам
100. Тетяна   (25.06.2019 20:45) E-mail
Доброго дня! Є вільні вакансії на посаду вчителя географії? Дякую завчасно за відповідь
Відповідь: Шановна пані Тетяно! Відділ освіти райдержадміністрації повідомляє, що з вересня 2017 року, після набрання чинності новим Законом України «Про освіту» (від 05.09.2017 №2145-VIII), питання щодо працевлаштування педагогічних працівників належить до компетенції директорів закладів освіти. Тому з даним питанням радимо Вам звертатися до керівників шкіл району. Зокрема, в Сосонську СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району, директор – Кугай Людмила Іванівна.

0   Спам
99. Людмила [Ludmila]   (02.06.2019 23:43)
Доброго дня. Побачила звернення від пані Світлани про некомпетентність і непрофесіоналізм учителя Бохоницької СЗОШ I-III ступенів Вінницького району, Вінницької області Войтун Н.О.
Мені дивно читати такий неприємний відгук, бо знаю її особисто багато років, знаю як багато часу вона присвятила і продовжує присвячувати діткам для вивчення алгебри і геометрії.
За її учительський шлях багато учнів успішно складали шкільні випускні екзамени, ЗНО і вступали у вищі та середні спеціальні навчальні заклади на обрані спеціальності та успішно закінчували їх. Скажу більше – я надзвичайно рада що саме мене вчила Войтун Наталя Олексіївна, а зараз навчає і мою доньку. Дуже вдячна за її професіоналізм і наполегливу працю.

0   Спам
98. Тетяна   (31.05.2019 15:27) E-mail
Доброго дня. Моя донька навчається у Стрижавському ліцеї у 6 класі. У нас проблеми із німецькою мовою: донька, класний керівник знали, що ми будемо писати на скореговану. Вчитель у вівторок 28.05 виставляв оцінки другій підгрупі, першій не встиг. 29. 05 оцінки також не були повідомленні з німецької мови. Відповідно до закону, на скореговану дається три дні. Права моєї дитини були порушені!!!! Що нам робити?
Відповідь: Шановна пані Тетяно! Відділ освіти райдержадміністрації повідомляє, що у зв’язку із Вашим зверненням проведено відповідну роботу з адміністрацією НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка». Зі слів директора з’ясовано, що дане питання вирішено і перебуває на особливому контролі в закладі освіти. Сподіваємося, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
97. Олександр Захарович   (16.05.2019 11:59) E-mail
Доброго дня. Мене цікавить, коли Агрономічненська школа буде підключена до системи електронного журналу та щоденника? Адже така система гарно зарекомендувала себе в інших школах та й МОН її підтримує. Дякую
Відповідь: Шановний Олександре Захаровичу! Відділ освіти райдержадміністрації повідомляє, що впровадження системи електронних класних журналів та щоденників належить до компетенції закладу освіти. Тому з даним питанням радимо Вам звернутися до адміністрації Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів.

-1   Спам
96. Світлана [380989409194]   (06.05.2019 18:31)
Доброго дня ! Звертаюся до Вас з наболілим питанням щодо стану навчання та викладання алгебри та геометрії у  Бохоницькій СЗОШ  I-III ступеніів Вінницького району, Вінницької області учителем Войтун Н.О. Уроки не проходять належним чином, учитель систематично запізнюється або взагалі не приходить на уроки, пропущені теми не пояснює. На екзаменах підказує окремим учням, іншим занижує оцінки.Пройшло 2роки, "учитель" продовжує принижувати мою дитину, перестрівши у селі і обізвавши глухою і німою. Моя донька прийшла знервована, заплакана. Невже це правильний підхід до дітей, може так  модно бути і розмовляти  таким тоном??Не хотілося порушувати цю справу, але далі так не може продовжуватись. Де її людська гідність, повага до дітей та батьків???? Чому моя дитина має нервувати, отримувати стрес, має підніматися тиск? Хто захистить мою дитину? Прошу перевірити стан викладання предмету цього учителя, якщо її можна так назвати, а також якість складання іспиту з математики.
Відповідь: Шановна пані Світлано! На Ваше звернення відділ освіти повідомляє, що розгляд питань, піднятих Вами, відбувся 06 червня 2019 року в Бохоницькій СЗШ І-ІІІ ст. за Вашої участі. Про результати розгляду Вам було повідомлено у письмовому вигляді (лист відділу освіти від 11 червня 2019 року №19-І). Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
95. гість   (19.04.2019 10:25) E-mail
Доброго дня,хочу повідомити про неправомірні дії вчительки першого класу Медвеже Вушківської школи.Вона забрала кошти у голови батьківського комітета,які були виділені сільською радою,що купила не каже,а також постійно кричить на дітей.
Відповідь: На Ваше звернення відділ освіти райдержадміністрації повідомляє, що з адміністрацією та вчителем 1-го класу Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст. проведено відповідну роботу. З пояснення директора Розпутні Л.М. з’ясовано, що за кошти, надані як спонсорська допомога сільського голови у сумі 2000 грн., головою батьківського комітету 1 класу було придбано картридж на суму 810 грн. Решта коштів – 1 190 грн. до цього часу знаходяться у голови батьківського комітету, вчитель кошти не забирала. Також директор повідомив, що вчитель 1 класу на дітей не кричить, звернень від батьків щодо її відношення до учнів не надходило. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
94. Батьки 1-го класу Вінницької облю   (07.11.2018 11:27) E-mail
Доброго дня, скажіть будь ласка, якщо батьки не згодні з звільненням вчителя, класного керівника наших діток чи можемо ми вплинути на ситуацію і як? директор відмовляється допомогти.
Відповідь: Шановні батьки 1-го класу! Оскільки ви не вказали ні заклад освіти, ні
навіть район, в якому склалася така ситуація, відділ освіти Вінницької
райдержадміністрації не може надати кваліфікованої відповіді на дане
питання.

0   Спам
93. Прибузька школа   (25.09.2018 13:50) E-mail
(продовження)Так як директор знаходиться в головбуха на гачку, то вона і не хоче брати звільнену лікарку Аллу Василівну, хоча весь колектив ЗА її повернення,бо вона любила дітей і є лікарем від Бога. Сама головбух Гусак О.М. на роботу ходить,як хоче (коли хоче-приходить і йде), ЦІЛЕ літо на роботу не ходила! І так постійно! Для неї взагалі закони не писані!! Також вона хоче ставку вихователя і нянечки, прагне позабирати всі ставки, які тільки є, але працювати не хоче, лише збагачуватись за користь інших!!! Колектив втомився від цієї несправедливості та боїться щось сказати, щоб не поплатитись роботою!! Після приходу головбуха та її НЕКОМПЕТЕНТНОЇ НІ В ЧОМУ (тупої,як дерево) дочки, колектив попав у їх зміїне кубло! ЦЕ НОРМАЛЬНО? Лікар, який НЕ ВМІЄ лікувати дітей, не має ні знань, ні практики ні навіть освіти!!Розберіться ж по справедливості, бо якщо вони далі залишаться на своїх посадах, то про який прогрес в державі та освіті може йти мова??
Відповідь: На звернення щодо діяльності Прибузької школи-інтернат відділ освіти
повідомляє, що даний заклад не перебуває у підпорядкуванні відділу освіти
Вінницької районної державної адміністрації. З даним питанням радимо
звернутися до Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

0   Спам
92. Прибузька школа   (25.09.2018 13:49) E-mail
Прибузька школа-інтернат завжди мала в штатному розкладі лікаря і до приходу в школу головного бухгалтера колектив був дружній і справлявся зі своїми обов'язками! А з приходом на посаду головного бухгалтера Гусак О.М. все змінилось в найгіршу сторону! Оскільки в директора постійні проблеми з алкоголем (що ні для кого не секрет) гол.бухгалтер взяла всю "владу" в свої руки (в тому числі й над директором).Вижила лікаря, а на її місце влаштувала свою дочку Остапенко Л., яка не має ні розуму в голові, ані належної освіти, адже за професією вона фельдшер! В штатному розкладі немає цієї посади, а обов'язково потрібен лікар! Крім того вона займає ще й такі посади: вчитель ЛФК, хоча з 1го вересня вона не провела ще ні одного урока !
Відповідь: На звернення щодо діяльності Прибузької школи-інтернат відділ освіти
повідомляє, що даний заклад не перебуває у підпорядкуванні відділу освіти
Вінницької районної державної адміністрації. З даним питанням радимо
звернутися до Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

0   Спам
91. Прибузька школа   (25.09.2018 13:26) E-mail
Прибузька школа-інтернат завжди мала в штатному розкладі лікаря і до приходу в школу гол.бухгалтера колектив був дружній і справлявся зі своїми обов'язками! А з приходом на посаду гол.бух.Гусак О.М. все змінилось в найгіршу сторону! Оскільки в директора постійні проблеми з алкоголем, гол.бухгалтер взяла всю "владу" в свої руки.Вижила лікаря, а на її місце влаштувала свою дочку Остапенко Л., яка не має ні розуму в голові, ані належної освіти,бо професією вона фельдшер!В штатному розкладі немає цієї посади, а потрібен лікар! Крім того вона займає посаду вчитель ЛФК, хоча з 1го вересня не провела ще ні одного урока!Сама головбух на роботу ходить,як хоче (коли хоче-приходить і йде), ЦІЛЕ літо на роботу не ходила!Для неї взагалі закони не писані!Колектив втомився від цього бардаку та боїться щось сказати, щоб не поплатитись роботою!Розберіться ж по справедливості, бо якщо вони далі залишаться на своїх посадах, то про який прогрес в державі та освіті може йти мова?
Відповідь: На звернення щодо діяльності Прибузької школи-інтернат відділ освіти
повідомляє, що даний заклад не перебуває у підпорядкуванні відділу освіти
Вінницької районної державної адміністрації. З даним питанням радимо
звернутися до Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

0   Спам
90. Мама   (25.04.2018 10:01) E-mail
Доброго дня!Хочу подякувати нашому учителю Галині Сергіївні Савчинській за її любов до наших діток і за те,що вкладає в них душу і знання.За те,що відноситься до них,як турботлива мама.Директору Агрономічненської школи вдячні за розуміння і підтримку.Здоров'я та успіхів у всіх починаннях.
Відповідь: Шановна пані Світлано! Нам дуже приємно читати позитивні відгуки про роботу навчальних закладів Вінницького району. Дякуємо Вам за гарні слова на адресу учителя Галини Сергіївни Савчинської та директора Агрономічненської школи та небайдужість до життєдіяльності навчального закладу. Сподіваємось, що і в подальшому Ви будете задоволені роботою закладу.

0   Спам
89. Олена   (09.04.2018 21:27) E-mail
Доброго вечора! Скажіть будь-ласка чи є вільні вакансії вчителя біології та хімії у школах Вінницького району?
Відповідь: Шановна пані Олено! Відділ освіти повідомляє, що станом на 1 червня 2018 року вакансії за посадою вчителя біології та хімії у закладах освіти Вінницького району відсутні.
З будь-яких кадрових питань у закладах освіти Вінницького району звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна)

0   Спам
88. Любов   (27.03.2018 13:54) E-mail
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, чи є вільні вакансії вчителя української мови і літератури, англійської мови і зарубіжної літератури у школах Вінницького району, а саме у смт Стрижавка?
Відповідь: Шановна пані Любов! Відділ освіти повідомляє, що станом на 1 квітня 2018 року вакансії за посадою вчителя української мови і літератури, англійської мови і зарубіжної літератури у закладах освіти Вінницького району відсутні.
З будь-яких кадрових питань у закладах освіти Вінницького району звертайтеся за телефоном 66-17-77 (Антоніна Анатоліївна)


Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *:
ЦНІЗЗОВР; 2020