ВІДДІЛ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ РДА
Гостьова книга
Меню сайту

Block title
Block content

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість 01.06.2020, 03:01

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 »
Показано 46-60 з 102 повідомлень
0   Спам
57. Батьки   (10.10.2016 11:00) E-mail
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, коли включать отоплення у Вороновицькій СЗШ I-III ступенів №1, в школі дуже холодно, діти не в змозі писати в таких умовах.
Відповідь: Шановні батьки учнів Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1! Відділ освіти повідомляє, що відповідно до розпорядження заступника голови Вінницької районної державної адміністрації від 29.09.2016 р. №548 «Про початок опалювального сезону 2016-2017 років» та наказу відділу освіти від 06.10.2016 р. №360 «Про початок опалювального сезону 2016-2017 років» опалювальний сезон у навчальних закладах району розпочався 15.10.2016 року.

0   Спам
56. Людмила Іванівна   (04.10.2016 15:31) E-mail
Кілька разів просила директора Оленівського нвк взяти мене на роботу поварем, хоч би тим часово, на дикретне місце. Вона казала, що немає місця. А зі слів вчителів повар працює один, а зарплату отримує щей дочка повара. В школі її ніхто не бачив бо всі знають що вона
на роботі в Вінниці. То наші діти голодні, їдят помиї бо один повар не всигає і на роботу нікого не беруть. А зарплату двох получають?
То як це так? Розберіться будь-ласка.З повагою
Людмила.
Відповідь: Шановна Людмило Іванівно! Відділ освіти уважно вивчив Ваше звернення і повідомляє наступне. Штром В.С. працює на посаді кухаря Оленівського НВК на 1 ставку: 0,5 ставки у шкільному підрозділі та 0,5 ставки у дошкільному підрозділі на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника – Шарагов В.В. Дочка повара (Штром А.М.) працює на посаді прибиральниці (на 0,5 ставки) у навчальному закладі, відповідно, вона отримує заробітну плату за виконання обов’язків прибиральниці, а не кухаря. Щодо Вашого зауваження про те, що один кухар не встигає готувати їжу на шкільний та дошкільний підрозділ, то відділ освіти розгляне можливість додаткового виділення 0,5 ставки за посадою кухаря у Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. з 01.01.2017 року. Якщо Вас не задовольняє якість їжі, яка готується у шкільній їдальні, радимо з даним питанням звернутися спочатку до адміністрації навчального закладу.

0   Спам
55. Тимофій   (28.09.2016 14:51) E-mail
Прохання, створіть якісний сайт для школи с. Медвеже Вушко. Дуже зручно, коли працює гостьова книга, і можна задати пед колективу цікаві запитання.
Відповідь: Шановний Тимофію! Відділ освіти повідомляє, що сайт навчального закладу школа створює самостійно. На сайті Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст. міститься сторінка «Гостьова книга», на якій зазначено графік особистого прийому громадян адміністрацією навчального закладу, вказано електронну та поштову адреси школи. Якщо Вас цікавить саме розділ «Гостьова книга», то Ви можете звернутися з даною пропозицією до керівництва навчального закладу.

0   Спам
54. Вероніка Волод.   (06.09.2016 10:15) E-mail
Доброго дня! У нашій невеличкій школі директор школи не звітує голові ради школи про використання коштів, які надходять від батьків та спонсорів, та спрямовує їх туди - куди вважає запотрібе. чи може голова ради школи звернутися з запитом до районної бухгалрерії, аби прозвітувати батькам про шкільні витрати. І бачити копії документів, актів про надходження цих коштів і на що іх було списано... коли іким вини були підписані. Кошти збирають класні керівники. готівка знаходиться в директора в сейфі. чим загрожують такі порушення з боку директора, і як правельно вчинити голові ради школи.
Відповідь: Шановна Вероніко Володимирівно!
На Ваше звернення щодо використання коштів у навчальному закладі, які надходять від батьків та спонсорів, повідомляємо наступне.
По-перше, збір коштів у навчальному закладі керівником чи іншими педагогічними працівниками школи суворо ЗАБОРОНЕНО. У разі виявлення даного порушення усім причетним до справи збору чи/та використання благодійних внесків може загрожувати звільнення за відповідною статтею.
По-друге, благодійні внески надаються відповідно до п.2 Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетним установам та закладам освіти.
По-третє, керівник навчального закладу ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ за підсумками навчального року, у червні-серпні, звітувати на загальних зборах педагогічного колективу, батьківського комітету та громадськості (відповідно п.4. Примірного положення про порядок звітування керівників навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23.03.2015р. №178).

0   Спам
53. батьки Михайлівської СЗШ   (17.08.2016 13:57) E-mail
щановна Світлана Михайлівна!
звертаються до Вас батьки 1-го Б та 1-А класів Михайлівської школи з проханням допомогти нашим дітям отримати якісну освіту та мати в житті приклад для наслідування в особі класного керівника, який добросовісно виконує свої обовязки, пропагує власними вчинками добро, людяність та добропоряднісь( а не на словах і то на публіку) . У нас болить , що добру та чесну , відповідальну та сумлінну вчительку Сірко В.І. відсоронят від навчання наших дітей. Янчицька Л.О. не виконує свої обовязки перед дітьми: може покинути і поїхати в Польщу заробляти гроші,. а наших дітей не буде кому навчати дору , справедливості, любові до ближнього - ЛЮДЯНОСТІ!!!! Просимо втрутитися і вирішити дане питання на користь наших дітей. Дайте нам справжнього ВЧИТЕЛЯ. Залишаємо за собою право шукати справедливості в інших інстанціях. З повагою батьки. cry
Відповідь: Шановні батьки учнів 1-А та 1-Б класів Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст.!
На Ваше звернення відділ освіти повідомляє наступне. У зв’язку із зменшенням кількості учнів у 1-А та 1-Б класах Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст., з 01.09.2016 року дані класи об’єднано у один 2 клас. У зв’язку з цим, постало питання щодо призначення вчителя 2 класу. Оскільки, Янчицька Л.О. тривалий час працює на посаді вчителя початкових класів, має 26 років педагогічного стажу, є спеціалістом «Вищої» кваліфікаційної категорії, тому і має переваги щодо призначення її вчителем 2 класу. Питання щодо належного виконання своїх посадових обов’язків вчителем 2 класу Янчицькою Л.О. знаходиться на постійному контролі у адміністрації Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст.
Відділ освіти сподівається, що в подальшому таких непорозумінь не виникатиме.

0   Спам
52. Ольга   (22.07.2016 20:17) E-mail
Добрий день. Звертаюсь до вас вдруге. Хочу отримати відповідь на питання. Чи існує рейтинг серед шкіл Вінницького району за результатами оцінювання ЗНО за 2016 навчальний рік. Бачила такий рейтинг серед Вінницьких шкіл,тому стало дуже цікаво яке місце займає школа яку відвідують мої діти. Сподіваюсь на швидку відповідь. Дуже не хочеться звертатись втретє.
Відповідь: Шановна пані Ольго!
На Ваше звернення щодо рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами ЗНО повідомляємо, що в компетенцію відділу освіти не входить питання проведення, аналізу та оприлюднення результатів ЗНО та рейтингу навчальних закладів за щорічними підсумками ЗНО.
З розгорнутою аналітичною довідкою з даного питання можна ознайомитись в мережі Інтернет на сайті Регіонального Центру оцінювання якості освіти Вінницької області, виокремивши закади освіти Вінницького району.

0   Спам
51. Ольга   (13.07.2016 16:36) E-mail
Доброго дня. Чи існує рейтинг по результатам ЗНО серед шкіл Вінницького району? Якщо так,то чи можливо його переглянути?
Відповідь: Шановна пані Ольго!
На Ваше звернення щодо рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами ЗНО повідомляємо, що в компетенцію відділу освіти не входить питання проведення, аналізу та оприлюднення результатів ЗНО та рейтингу навчальних закладів за щорічними підсумками ЗНО.
З розгорнутою аналітичною довідкою з даного питання можна ознайомитись в мережі Інтернет на сайті Регіонального Центру оцінювання якості освіти Вінницької області, виокремивши закади освіти Вінницького району.

0   Спам
50. Учні   (06.04.2016 15:28) E-mail
Від нас требують щоб ми ходили в учнівській формі а Юля Олександрівна вдівається не дуже по школьному. Хлопці школи М.вушко
Відповідь: Шановні школярі Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ступенів! Відділ освіти повідомляє Вам про те, що згідно рішення загальношкільних батьківських зборів вашого навчального закладу (протокол № 1 від 18.09.2015 р.) школярі Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст. зобов’язані носити шкільну форму. Зокрема, для старшокласників передбачено такий стиль одягу: світлий верх і темний низ. Педагогічні працівники, згідно етикету, повинні дотримуватись ділового стилю одягу. Сподіваємось, що в подальшому таких непорозумінь в навчальному закладі не виникатиме.

0   Спам
49. Ірина   (03.04.2016 16:27) E-mail
Моя дитина вже три роки відвідує ДНЗ «Казка» смт Стрижавка, і я маю нагоду спостерігати за тим, як дитячий заклад змінюється в кращу сторону. У ДНЗ дуже уважні педагоги, і у мене склалось враження, що я залишаю дитину у близьких родичів, а не в установі. По благоустрою теж питань немає, приміщення теплі, є інвентар, групи (спальні) теплі та затишні.
На мою думку, все це завдяки вмілому керівництву Снігур Людмили Іллівни та колективу, педагогів, які дають гарні знання дітям.
Дякуємо Вам за Ваш труд!!!
Окрема подяка завідувачу ДНЗ Людмилі Іліліні за роботу, за її внесок у роботу садочку, а колективу та педагогам дякуємо за турботу про дітей!

Ірина (з етичних міркувань не вказую прізвище і групу)
Відповідь: Шановна Ірино! Відділ освіти вдячний Вам за небайдужість до того, чим живе Ваш дошкільний навчальний заклад. Приємно чути позитивні відгуки про роботу педагогічного колективу дошкільного закладу. Впевнені у тому, що саме тісна співпраця та розуміння з боку батьків вихованців, допомагають керівнику та працівникам ДНЗ «Казка» працювати на високому рівні. Дякуємо Вам за активну позицію щодо життєдіяльності навчального закладу!

0   Спам
48. Ставратiй Алла Петрiвна   (26.03.2016 20:12) E-mail
Доброго дня! Моя донька ходить до ДНЗ с. Лука Мелешкiвська. Я дуже задоволена цим садочком. Там діти при повному догляді.Весь колектив підібраний дуже добре.Панує тепла атмосфера.Кожного дня зустрічають нас з гарним настроєм.В цьому садочку усе роблять для дітей. Дошкільний заклад дуже хороший. Педагогічний колектив - професійний та дружній. Особливо хочеться висловити щиру подяку вихователям Бiлецькiй Наталi Петрiвнi, Кушнiренко Вiтi Анатолiiвнi та помічнику вихователя Людмилi Цезарiвнi за титанічну працю та любов до наших дітей !!! Наші дітки завжди охайні, нагодовані, доглянуті та щодня знають і вивчають щось нове.
І я з 100% впевненістю можу сказати, що вище сказані мною слова підтримають всі батьки нашої гупи. Щиро вдячні вам за вашу мужність, терпіння, за працю, за те, що ви у нас є. Наснаги вам, міцних нервів, слухняних дітей, здоровя, вдячних батьків та Божої ласки!
Відповідь: Шановна Алло Петрівно! Відділ освіти вдячний Вам за небайдужість до того, чим живе Ваш дошкільний навчальний заклад. Приємно чути позитивні відгуки про роботу педагогічного колективу дошкільного закладу. Впевнені у тому, що саме тісна співпраця та розуміння з боку батьків вихованців, допомагають працівникам ДНЗ «Веселка» працювати на високому рівні. Дякуємо Вам за активну позицію щодо життєдіяльності навчального закладу!

0   Спам
47. Василь   (11.03.2016 09:21) E-mail
Цікавить чи отримують вчителі надбавку да зарплати за те що ведуть підготовчу групу. В мене дитина йде до першого класу. Чи існує оплата від батьків за підготовку. В Пултівцях безкоштовно, в інших школах є якась оплата.
Відповідь: Шановний пане Василю! На Ваше звернення відділ освіти повідомляє наступне. Вчителі не отримують надбавку до зарплати за підготовчу групу. Така надбавка для вчителів початкової школи не передбачена законодавством. Проте, у школах можлива оплата за підготовчу групу у випадках:
1. Коли є ліцензія на даний вид послуг.
2. Коли за бажанням (заявою) батьків вноситься визначена батьківським комітетом сума коштів за надання таких освітянських послуг. У цьому випадку оплата батьками за підготовчу групу повинна вноситись на відповідний розрахунковий рахунок школи, або здаватись голові піклувальної ради школи чи голові батьківського комітету школи.

0   Спам
46. Батьки   (29.02.2016 10:34) E-mail
Шановне керівництво районного відділу культури, будь ласка розкажіть яку суму коштів повинен плати ти батько , за те що дитина ходить на підготовку. Ми взнали, і виявляється, що не у всіх школах за це беруть кошти. Моя дитина має йти у перший клас в цьому році, і мені, звичайно хтілося б, щоб вона ходила на підготовку, щоб привикала до учнівського колективу. Але чому в одних школах це безкоштовно, а в інших потрібно оплачувати. Спасибі за відповідь.
Відповідь: Шановні батьки! На Ваше звернення відділ освіти повідомляє наступне. Вчителі не отримують надбавку до зарплати за підготовчу групу. Така надбавка для вчителів початкової школи не передбачена законодавством. Проте, у школах можлива оплата за підготовчу групу у випадках:
1. Коли є ліцензія на даний вид послуг.
2. Коли за бажанням (заявою) батьків вноситься визначена батьківським комітетом сума коштів за надання таких освітянських послуг. У цьому випадку оплата батьками за підготовчу групу повинна вноситись на відповідний розрахунковий рахунок школи, або здаватись голові піклувальної ради школи чи голові батьківського комітету школи.

0   Спам
45. Элина   (17.02.2016 12:48) E-mail
Доброго дня! Хочеться звернутись зі словами вдячності всім педагогам закладу "НВК:ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія №6 Вінницької міської ради"! Особливо Ліні Василівні Коваленко, яка щедро віддає нашим діткам знання, душу, серце. Знає особливості дітей, їхні інтереси, нахили, потреби, розуміє їх духовний світ і душевний стан, живе їхніми радощами і смутками.
Ще учні 6-ого класу почали вивчати новий предмет - біологію. Моя донька в захваті від вчителя Вероніки Миколаївни Захарової! Фахівець своєї справи, зразок професіоналізму. Які цікаві уроки, який вісокий рівень знань вона дає своїм учням! Суворий, але справедливий педагог, який вимагає дисципліни, пошани до навчання, який забезпечує адаптацію дітей до старшої школи (самостійним опрацьовуванням матеріалу, презентаціями) та знання на все життя.
Вважаю, що вчителів-професіоналів своєї справи обов'язково необхідно відзначати, заохочувати, дякувати! З повагою, мама двох учениць чудової школи-гімназії №6.
Відповідь: Шановна Элино! Ви звернулися на офіційний сайт відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації в підпорядкуванні якого знаходяться лише навчальні заклади населених пунктів Вінницького району. Навчальні заклади м. Вінниці підпорядковуються Департаменту освіти Вінницької міської ради, куди і радимо Вам звернутися з словами вдячності.

+1   Спам
44. Батьки11   (16.02.2016 18:30) E-mail
Доброго дня. У мене така ситуація, мій син навчаєтсья у економіко правовому коледжі на 2, поступали після 9 класу, і ми передумали там навчатися, і хочим спробувати здати ЗНО і поступити у аграрний університет, а так як ми заказали атестат цього навчального року, то ректор має право видати нам довідку що ми отримаємо атестат в цьому році, так як для реєстрування на ЗНО треба нам довідку таку. НО ректор відмовляєтсья давати нам довідку, каже що так не можна і не маю права, але всі знають що він це так держе дітей у свому навчальному закладі. Ось така сетуація, що нам робити?
Відповідь: Шановні батьки! Ви звернулися на офіційний сайт відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації в підпорядкуванні якого знаходяться лише загальноосвітні навчальні заклади населених пунктів Вінницького району. Вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації підпорядковуються Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, куди і радимо Вам звернутися з піднятим питанням.

0   Спам
43. Батьки   (13.02.2016 23:08) E-mail
Доброго дня! Звертаються до Вас батьки Бохоницької СЗШ I-III ступенів. Немає сил і терпіння спостерігати за роботою адміністрації школи…а точніше її відсутністю. Замість того,щоб наводити лад в школі, директор Пащенко Г.М. вирішує свої особисті питання.Під час канікул директор школи дозволяє вчителям по графіку відвідувати роботу.Застати когось з учителів чи адміністрації важко…школа порожня або взагалі зачинена.Але ж заробітню платню отримують всі вчителі і за всі робочі дні,навіть,якщо це канікули? Канікули для дітей,а не для вчителів. Директор примушує класних керівників збирати кошти з батьків на ремонт школи, кабінетів.
Дуже просимо бути небайдужими до наших проблем і відреагувати відповідним чином. ДЯКУЄМО,що звернули увагу на наш лист. З повагою батьки.
Відповідь: Відповідь по даному питанню була надана. (див. п.42)


Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *:
ЦНІЗЗОВР; 2020