Вітаю Вас, Гість · RSS 28.03.2024, 20:05

Головна » 2014 » Листопад » 12 » Турнір з греко-римської боротьби в Гайсині.
16:37
Турнір з греко-римської боротьби в Гайсині.

8-9 листопада в місті Гайсин пройшов Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби присвячений Майстрам спорту Гайсинщини.
Участь у змаганнях взяли майже 250 атлетів з восьми областей країни: Вінницької, Житомирської, Тернопільської, Одеської, Севастопольської, Харківської, Новоград-Волинської та Київської.
Вінницький район представляла команда у складі 9 борців. В суворій і напруженій боротьбі спортсмени здобули значне число нагород. Зокрема, у ваговій категорії 50 кг перше місце виборов Дмитро Ткач, треті місця вибороли Роман Сандул вагова категорія 100 кг. та Дмитро Килимчук в цій же вазі. Решта наших спортсменів показали непогані, як для такого поважного представницького турніру, результати.
Учасники отримали подарунки, медалі і кубки, а також кращих борців турніру представник відділу освіти Вінницької райдержадміністрації, майстер спорту міжнародного класу з цього виду боротьби Віктор Смірнов відзначив кубками за кращу боротьбу та кращу техніку.

Категорія: Інформації | Переглядів: 469 | Додав: IgorMV