Вітаю Вас, Гість · RSS 02.05.2024, 02:52

Головна » 2015 » Лютий » 26 » Турнір з греко-римської боротьби
11:24
Турнір з греко-римської боротьби

20 лютого м. Київ   відбувся всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед молоді присвячений дворазовому Олімпійському чемпіону Колчинському Олександру Леонідовичу. Участь у змаганнях взяли майже 220 атлетів  областей країни: Вінницької, Житомирської, Тернопільської, Одеської,  Харківської, Новоград-Волинської, Ніколаевської, Черкаської, Маріупольської  та Київської. Вінницький район представляла команда у складі 3 борців. В суворій і напруженій боротьбі  спортсмени здобули значне число нагород. Зокрема, у ваговій категорії 42 кг треті місце посів Владислав Гончарук, Дмитро Ткач (46 кг.) і Мисливий Сергей (у вазі 42кг.) здобули п’яти місця. Решта наших спортсменів показали непогані, як для такого поважного представницького турніру, результати. Учасники отримали подарунки, медалі і кубки, та грошеву  винагороду .