ВІДДІЛ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ РДА
Меню сайту

Block title
Block content

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 01.06.2020, 03:08

Головна » 2013 » Листопад » 04
10 жовтня 2013 року в селі Лука-Мелешківська в одній з найстаріших шкіл Вінницького району, Лука-Мелешківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня виповнилось 100 років. Святкування відбулося 2 листопада 2013 року в місцевому будинку культури. Вся громада села, випускники 50-х, 60-х, 70-х, 80-х, 90-х, 2000-2013-х років завітали на свято, яке мало назву "Нам 100!". На святі були присутні Лебедєва Наталія Василівна - заступник голови районної державної адміністрації з соціально-гуманітарних питань, начальник відділу освіти Осіпчук Наталія Віталіївна, методист методичного центру Григораш Тетяна Миколаївна, голова районної ради профспілки працівників освіти району П’ятак Михайло Миколайович. Також були присутні голова сільської ради Сич Володимир Миколайович, депутат районної ради Скрипнюк Василь Іванович, генеральний директор ТОВ «Аграна Фрут Лука» Чепернатий Євгеній Володимирович, та керівники всіх установ що знаходяться на території сільської громади. Всі запрошені гості завітали на свято з цінними подарунками. Від генерального директора ТОВ «Агарна Фрут Лука» школа отримала інтерактивну дошку, від районної державної адміністрації сертифікат на придбання меблів, від голови ради профспілки бездротовий телефон, від завідувача ДНЗ «Веселка» Бевз Валентини Василівни велике дзеркало.
     Захід відбувався надзвичайно цікаво та презентативно. Відображались відеозаписи про заклад, цікаві сюжети, презентації з історичними довідками, інтерв’ю з колишніми вчителями, які за станом здоров’я не змогли бути присутніми на святі. Під час історичного літопису та між виступаючими співалось пісні випускників зазначених періодів.

Категорія: Інформації | Переглядів: 523 | Додав: IgorMV | Дата: 04.11.2013 | Коментарі (0)


31 жовтня 2013 року  на базі Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар керівників, заступників керівників загальноосвітніх навчальних закладів Вінницького району, на якому були розглянуті питання ведення шкільної документації згідно вимог Типової інструкції з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності, затвердженої наказом Міністерства науки і освіти України від 28.08.2013 року №1239.
Головним спеціалістом відділу освіти Войціцькою Т.Б. була представлена презентація щодо вимог ведення документації у загальноосвітньому навчальному закладі із зразками основних видів документів по школі.
Також на семінарі розглядались питання атестації навчальних закладів району упродовж 2013-2014 навчального року. Заступник начальника відділу освіти Білоус Н.П. довела до відома присутніх про особливості атестації навчального закладу та критерії оцінювання навчального закладу. 
Методист з кадрових питань Табанюк А.А. окремо зупинилась 
на  питаннях, що стосуються атестації керівників навчальних закладів, їх заступників та інших педагогічних працівників.  
Семінар  був проведений планово, практично і пізнавально та носив характер   взаєморозуміння, поваги і толерантності.


Категорія: Інформації | Переглядів: 328 | Додав: IgorMV | Дата: 04.11.2013 | Коментарі (0)

ЦНІЗЗОВР; 2020