ВІДДІЛ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ РДА
Олімпіади
Меню сайту

Block title
Block content

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 12.12.2019, 02:42

Олімпіади  

  • Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 навчальному році Наказ відділу освіти від 18 жовтня 2019 року № 260 Завантажити(DOCX)>>>
  • Про внесення змін до наказу від 05.01.2012 року №5 «Про затвердження Правил проведення І,ІІ,ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, І,ІІ етапів олімпіад зі спеціальних дисциплін, конкурсів фахової майстерності» Завнтажити(АРХІВ)>>>
  • Протокол №2 засідання оргкомітету щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в 2019-2020 н. р. Завантажити(DOCX)>>>
  • Про відрядження членів журі для участі у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 навчальному році  Наказ відділу освіти від 04 листопада 2019 року № 243 - вдс Завантажити(DOCX)>>>
Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 навчальному році

№ з/п

Назва  олімпіади

Класи

Дата проведення

Місце проведення 

1.

Російська  мова  та література

9-11

08.11.2019 р.

Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

2.

Математика

6-11

09.11.2019 р.

Агрономічненська СЗШ  І-ІІІ ст.

3.

Правознавство

9-11

10.11.2018 р.

Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ

4.

Екологія

10-11

15.11.2019 р.

КЗ «Заклад  загальної  середньої  освіти – ліцей  Лука – Мелешківської  сільської  ради»

5.

Англійська  мова

8-11

16.11.2019 р.

Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.

6.

Астрономія

10-11

17.11.2019 р.

Зарванецька ЗОШ І-ІІ ст

7.

Економіка

9-11

22.11.2019 р.

КЗ «Хижинецький ліцей»

8.

Трудове  навчання (технології)

8-11

23.11.2019р.

Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.

9.

Географія

8-11

24.11.2019 р.

КЗ «Якушинецький ліцей»

10.

Інформатика

8-11

29.11.2019 р.

НВЗ:ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей смт Стрижавка

11.

Українська  мова  та  література

7-11

30.11.2019 р.

НВЗ:ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей смт Стрижавка

12.

Історія

8-11

01.12.2019р.

Агрономічненська  СЗШ  І-ІІІ ст.

13.

Німецька  та французька  мови

8-11

06.12.2019р.

Зарванецька  ЗОШ  І-ІІ ст.

14.

Фізика

7-11

07.12.2019 р.

КЗ «Заклад  загальної  середньої  освіти – ліцей  Лука – Мелешківської  сільської  ради»

15.

Біологія

8-11

08.12.2018 р.

Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.

16.

Інформаційні технології

8-11

14.12.2019 р.

НВЗ:ЗОШ  І-ІІІ ст. – ліцей смт Стрижавка

17.

Хімія

7-11

15.12.2019 р.

Агрономічненська  СЗШ  І-ІІІ ст.

Протоколи перевірки робіт учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  у 2019-2020 н.р.

№ п/п

Предмет

Завдання

Протоколи (попередні)

Протокол (остаточні)

Накази

1.

Інформаційні технології

 

 

 

 

2.

Історія

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

 

3.

Російська мова та література

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOC)>>>

Завантажити(DOC)>>>

 

4.

Математика

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOC)>>>

5.

Українська мова та література

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

 

6.

Біологія

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

 

 

7.

Фізика

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

 

 

8.

Екологія

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

9.

Німецька мови

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

 

 

10.

Астрономія

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

11.

Економіка

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

 

12.

Правознавство

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

 

13.   Трудове навчання хлопці

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>> Завантажити(DOCX)>>>  
Трудове навчання дівчата

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>> Завантажити(DOCX)>>>  

14.

Географія

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

Завантажити(DOCX)>>>

 

15.

Інформатика

 

 

 

 

16.

Хімія

 

 

 

 

17.

Англійська мова

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(Архів)>>>

Завантажити(Архів)>>>

 

 

ЦНІЗЗОВР; 2019