ВІДДІЛ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ РДА
Меню сайту

Block title
Block content

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.02.2018, 14:29

Головна » 2017 » Березень » 15 » Про подачу інформації про працівників для вірного обрахування доплати до мінімальної заробітної плати
12:25
Про подачу інформації про працівників для вірного обрахування доплати до мінімальної заробітної плати

 ОГОЛОШЕННЯ!

ТЕРМІНОВО ДО ВИКОНАННЯ !!!

       Відповідно до статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» встановлено мінімальну заробітну плату з 1 січня 2017 року у місячному розмірі  3200 грн., у погодинному розмірі – 19,34 грн. Розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати.

     Якщо нарахована заробітна плата  працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, проводиться доплата до рівня мінімальної заробітної плати , яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою заробітної плати.

      У разі невиконання працівником у повному обсязі місячної (годинної) норми праці (відпустка, лікарняні та інше) та робота на умовах неповного робочого часу  мінімальна заробітна плата виплачується пропорційно до виконаної норми праці.

      Для вірного обрахування доплати до мінімальної заробітної плати, керівникам навчальних закладів необхідно у письмовому вигляді до  21 березня 2017 року (вівторок) надати Інформацію про працівників, що працюють за сумісництвом та суміщенням професій в розрізі кожного працівника за посадами та ставками (спеціалісти та технічний персонал) та графік роботи по кожному такому працівнику.

Гол.бухгалтер Бабіч Л.М.

Категорія: Повідомленя | Переглядів: 66 | Додав: irgasu
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ЦНІЗЗОВР; 2018