ВІДДІЛ ОСВІТИ ВІННИЦЬКОЇ РДА
Меню сайту

Block title
Block content

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 23.02.2018, 09:46

Головна » 2017 » Липень » 5 » Якушинецька школа увійшла в 13 обраних НЗ для участі у польсько-українському проекті у рамках програми RITA – «Зміни в регіоні»
16:32
Якушинецька школа увійшла в 13 обраних НЗ для участі у польсько-українському проекті у рамках програми RITA – «Зміни в регіоні»

Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія ввійшла в 13 обраних навчальних закладів для участі у польсько-українському проекті у рамках програми RITA «Зміни в регіоні»

У Варшаві 26 – 29 червня 2017 року з метою налагодження міжнародної співпраці шкіл та обміну молоддю Фонд Освіта для Демократії (Варшава, Польща) та Лабораторія Громадянської Освіти "Пошук" Товариства Лева (Львів, Україна) провели зустріч освітян із Польщі та України. Такі події відбуваються у рамках програми RITA – «Зміни в регіоні» з 2005 року.

Цьогоріч анкети - заявки на участь подали більше 70 шкіл з різних регіонів України. Учителька української мови та літератури Фасоля Наталія Анатоліївна з Якушинецької СЗШ І – ІІІ ступенів – гімназія Вінницького району Вінницької області теж зацікавилася питанням налагодження співпраці польських та українських шкіл, реалізацією міжнародних проектів, була готовою поділитись своїм досвідом. Вона виступила ініціатором заповнення анкети – заявки на участь в проекті. Разом із учнями, бібліотекарем школи Лукашевою Оленою Валеріївною та за фінансового сприяння голови Якушинецької ОТГ Романюка Василя Станіславовича було виготовлено презентаційні матеріали про школу, буклети, блокноти.

За результатами конкурсу Якушинецька СЗШ І – ІІІ ступенів – гімназія ввійшла в 13 обраних навчальних закладів. Під час тренінгу, що проводили Оксана Чабан та Людмила Роман – координатори освітніх програм ЛГО «Пошук» Товариства Лева, а також польський партнер Наталя Кертичак з Фонду «Освіта для демократії», кожен учасник мав можливість розповісти про свій навчальний заклад, знайти партнерську школу для спільної реалізації проекту, дізнатися більше про систему освіти у Польщі та спробувати спільно з польським партнером написати проект співпраці шкіл та обміну молоддю. Наталії Анатоліївні випала нагода створити проект з пані Христиною, яка є учителем гімназії ім. Констації Маркевич, що у Варшаві, та пані Лесею, учителем польської мови, з м.Луцьк.

Незабутні емоції під час перебування у Варшаві, знайомство з колегами, цікаве навчання, спільна праця над проектами, приємна втома, екскурсії Старим містом столиці Польщі, дружнє спілкування – усе це назавжди залишиться у спогадах учасників. По завершенню усі, хто брав участь, отримали сертифікати, які підтверджують участь у «Сватці».

Посилання на першоджерело: LINK>>>

 

 

Категорія: Повідомленя | Переглядів: 84 | Додав: irgasu
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ЦНІЗЗОВР; 2018